استان ها

کشمکش بارسلونا و چلسی بر سر انتقال ملی‌پوش اسپانیایی

بارسلونا علاقه خود را برای جذب کاپیتان چلسی نشان داده است، اما باشگاه لندنی علاقه ای به فروش این ملی پوش اسپانیایی ندارد.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا، بارسلونا در دو سه فصل گذشته شکست خورده و در نقل و انتقالات زمستانی ستاره های مهمی را به این تیم اضافه کرده است، با توجه به مهره هایی که تابستان گذشته به این تیم پیوسته است، هدایت ژاوی همیشه نشان داده است که این تیم قدرتمندی است که در مسابقات داخلی و اروپایی رویدادهای بزرگی را رقم می زند.

سزار آزپیلیکوئتا در تایمز ظاهر شد کاپیتان چلسی به بارسلونا لینک شده است اما باشگاه لندنی اجازه خروج او را نمی دهد. مالک چلسی تاد بوهلی به آزپیلیکوئتا اطلاع داده است که با وجود یک سال باقی مانده از قراردادش، باشگاه قصد جدایی از او را ندارد.

به این ملی پوش اسپانیایی گفته شده که این خبر علاقه او را به حضور در بارسلونا نشان داده است. پس از اضافه شدن ستارگانی مانند روبرت لواندوفسکی، رافینیا، ژول کوند، فرانک کاسیر و آندریاس کریستنسن به تیم کاتالانی، آزپیلیکوئتا به تیمی می پیوندد که علیرغم از دست دادن کاپیتانی چلسی آرزوی قهرمانی را در سر دارد.

آنچه مشخص است این است که اگر چلسی از اخراج آزپیلیکوئتا راضی نباشد، این بازیکن باید در تابستان برای انتقال با بارسلونا به توافق برسد تا فصل بعد پس از پایان قراردادش به نیوکمپ برود. البته اگر ژاوی بخواهد کاپیتان چلسی را جذب کند.

انتهای پیام/4048/

دکمه بازگشت به بالا