استان ها

قبل از تشکیل کمیته بحران یک کمیته برهان تشکیل شود

امام جمعه اردستان: قبل از تشکیل کمیته بحران، کمیته ادله تشکیل شود.

انتقاد امام جمعه اردستان از ناتوانی در پوشیدن لباس مشکی در شهر برای محرم.

به گزارش خبرگزاری دانا نیوز از اردستانحجت الاسلام حسن دشیری در سخنان نماز جمعه مسجد جامع اردستان گفت: با آغاز ماه محرم هفته ای داریم که در آن امر به معروف و نهی از منکر شده است. واجبات و امام حسین (ره) نمی پذیرد که شیعه نسبت به این موضوع بی تفاوت باشد.

وی درباره مراسم محرم و عزاداری نیز افزود: سعی کنیم در مجالس عزاداری اخلاص داشته باشیم چرا که در مجالس عزاداری اگر هدف غیر از خدا باشد مراسم ارزشی ندارد و همه سعی کنیم چیزی به خود تقدیم کنیم. و دیگران در مراسم عزاداری برای جامعه مهم هستند.

امام جمعه اردستان گفت: وقتی محرم در اردستان شروع شد با ناراحتی دیدم در شهر هیچ پرچم و بنر وجود ندارد و بویی از محرم نمی آید و با این کار از هر نظر محرم را دور می زنند تا ما انجام دهیم. در پیشگاه خدا و امام حسین (ع) شرم نکنید.

با اشاره به روز اقامه نماز جمعه 14 مرداد: در 14 مرداد اولین نماز جمعه کشورمان را برگزار کردیم و باید تمام اغتشاشاتی که توسط دشمنان انجام می شود را اعلام کنم. نظام اسلامی با همت شما و همایش شاهد برگزاری نماز جمعه بود و ائمه جمعه از سراسر کشور در کنار رهبر انقلاب اسلامی ائمه جمعه را راهنمایی کردند.

حجت الاسلام دشیری با بیان اینکه در برخی از مناطق شهرستان شاهد وقوع سیل بوده ایم و در این راستا مسئولان باید همواره پیش بینی داشته باشند، گفت: این هشداری بود به مسئولان و مردم که همیشه خود را برای مقابله با حوادث طبیعی آماده کنند. درست است که عده ای در بستر رودخانه خانه سازی می کنند و باید بر این مسائل نظارت شود و قبل از تشکیل کمیته حوادث، اصرار داریم که کمیته تحقیق و تفحص تشکیل شود تا مسائل را قبل از وقوع بررسی کند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا