حوادث

حرکت ۲جریان بارشی به سمت تهران/ احتمال بارش شدید باران تا چند ساعت آینده

رئیس مرکز عملیات اورژانس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران استان تهران از حرکت دو موج بارندگی به سمت تهران خبر داد.

پدرام گودجانی در گفت وگو با دانا نیوز. با اشاره به پیش بینی هواشناسی در خصوص میزان بارندگی در تهران خاطرنشان کرد: بر اساس آخرین اطلاعات اداره کل هواشناسی استان تهران، جمعه 16 مردادماه حوالی ساعت 19:00 دو حادثه از سمت زنجان به وقوع پیوست. ، منطقه قزوین و مرکزی به سمت شهر تهران در حال حرکت هستند که در پی این اتفاق پیش بینی می شود در دفعات بعدی حداکثر ده میلی متر بارندگی در سطح شهر تهران و به ویژه در قسمت جنوبی این شهر رخ دهد. ساعت سه.

وی با بیان اینکه این بارندگی می تواند شدید و شدید باشد، تصریح کرد: – در مدت زمان کوتاهی بارندگی زیاد می تواند منجر به آبگرفتگی، آبگرفتگی معابر و … شود بنابراین به شهروندان توصیه می کنم از خودداری کنند. می توان از ترددهای غیرضروری در سطح شهر جلوگیری کرد.

گودجانی افزود: به شهروندان توصیه می شود از ارتفاعات تهران و در مجاورت مسیل ها و رودخانه ها دوری کنند.

بیشتر بخوانید:


هشدار برای تماشاگران سیل و فیلمبرداران
بی احتیاطی به آب نزنید/ هشدار برای مواجهه با سیل و سیل


هشدار 3 روزه مدیریت بحران/اقدامات پیشگیری از وقوع سیل در مترو و رودخانه های تهران

رئیس مرکز عملیات اورژانس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران استان تهران با اعلام اینکه این سازمان تا روز دوشنبه در حالت آماده باش خواهد بود گفت: بر اساس پیش بینی هواشناسی، سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران تمامی امدادرسانی و خدمات را در اختیار خواهد داشت. و غیره برای نظارت فعال خطرات احتمالی مربوط به تداخل جوی برای مقابله با تجهیزات ساخته شده اند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا