اجتماعی

بازدید رئیس سازمان امور اجتماعی کشور از غرفه دانا نیوز در نمایشگاه هم‌افزایی مدیران 1401

محمد عباسی رئیس سازمان امور اجتماعی کشور از غرفه دانا نیوز در نمایشگاه هم افزایی مدیران 1401 بازدید کرد.

محمد عباسی با حضور در غرفه دانا نیوز در نمایشگاه هم افزایی مدیران 1401 که در مصلی تهران برگزار شد، در گفت وگو با دانا نیوز در خصوص اجرای شورای ملی اجتماعی آسیب های اجتماعی، در دولت سیزدهم، اراده ای برای برخورد بیشتر با آسیب های اجتماعی وجود داشت. به شدت. در واقع با توجه به رویکردهای این دولت به مسائل اجتماعی و فرهنگی، نیاز به حل معضلات اجتماعی ایجاد شده است و حتی ایده های ایجاد شده نیز در حل معضلات اجتماعی سنتی تر است که به آن حالت خاصی می بخشد. ظرفیت.

وی افزود: در گذشته به نظر می رسد بسیاری از وزارتخانه های کشور تلاش کردند تا رهبر معظم انقلاب را در این بخش اجرا کنند، اما مشکلاتی در این راستا وجود داشت، به عنوان مثال سازمان امور اجتماعی کشور تأسیس شد. به شکل رسمی، یعنی سازمانی کارآمد و قدرتمند، آنطور که مقام معظم رهبری می پنداشتند، مستقل نبود. سازمانی است که می تواند از تمامی قابلیت های دستگاه در قالب نرم افزار برای رفع این مشکل استفاده کند.

ایشان تاکید کردند که بدون شک لازم است ساختاری قوی و کارآمد برای اجرای دستور کار رئیس جمهور برای آسیب دیدگان اجتماعی ایجاد شود که با جدیت پیگیری و از مجوز سیزدهم استفاده کنیم. رویکرد مثبت دولت و رئیس جمهور در این زمینه.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا