اجتماعی

توزیع ۵۰ هزار پرس غذای گرم در گلستان

دانا نیوز/گلستان به گزارش معاونت اجتماعی ستاد حضرت امام (ره) استان گلستان، بنیاد احسان بیش از 50 هزار بسته غذای تازه را در بین نیازمندان عید سعید غدیر خم توزیع کرد.

حجت الاسلام مهدی انتصاری در گفت و گو با خبرنگار دانا نیوز، با بیان اینکه بنیاد احسان از ستاد فرمان امام (ره) در عید سعید قدر با حضور گروه های جهادی، هیئت ها و مراکز خیریه سراسر کشور برگزار شد، اظهار کرد: غذای گرم بین نیازمندان توزیع کرد.

در همین راستا بیش از یک میلیون بسته غذای تازه تهیه و بین جامعه و نیازمندان توزیع شده است.

معاون اجتماعی ستاد اجرایی فرمان امام گلستان عید سعید قدر را یکی از بزرگ ترین اعیاد مذهبی دانست و تاکید کرد: عید قدر جشن مظلومان، محرومان و مستضعفان جهان است. خداوند حضرت علی (علیه السلام) را به تبلیغ و ادامه راه پیامبران برگزید.

انتصاری با بیان اینکه اطعام در عید قدر ثواب دارد، یادآور شد: شایستگی عید قدر زیاد است، از این رو امام رضا(ع) در این زمینه می فرماید: «کسی که در عید به مؤمنان اطعام کند ثواب اطعام یکی را دارد. میلیون پیامبر، انسان صالح و پیامبر». شهدا.”

به گزارش دانا نیوز، خانواده های نیازمند و محترم توسط گروه های جهادی به صورت کاملا منحصر به فرد و دقیق شناسایی شده اند و روند همپوشانی افراد شناسایی شده باعث شده تا از ارائه خدمات تولید مثل انسانی پرهیز شود.
انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا