حوادث

ترافیک پرحجم اما روان در معابر تهران

فرمانده ترافیک و جانشین مرکز کنترل پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به وضعیت ترافیکی شبانه روز در پایتخت گفت: ترافیک در برخی محورهای تهران سنگین و روان است.

سرهنگ عباس اوتادی در گفت وگو با دانا نیوز. اظهارنظر درباره وضعیت ترافیک شبانه پایتخت: بر اساس بررسی های صورت گرفته در خصوص وضعیت ترافیکی جاده های پایتخت، ترافیک در ضلع غربی بزرگراه شهید چمران از خیابان یمن به سمت خیابان سئول نیمه سنگین است. اما حرکت؛ به شرح زیر بعد از خیابان مدیریت شاهد ترافیک سنگین اما روان در این محل هستیم که تا خیابان ملاصدرا ادامه دارد و در جهت مخالف ترافیک سنگین از قبل از خیابان سئول شروع و تا ورودی خیابان شهید نوروزی مشاهده می شود. .

ادامه: بر اساس پایش در بزرگراه شهید مدرس جاده شمال به جنوب، تردد نیمه سنگین در پل پارک مشاهده می شود که تا دوباندهه صدر- مدرس ادامه دارد. همچنین در جهت مخالف ترافیک سنگین اما روان از بالای خیابان ظفر تا چهارراه صدر مدرس مشاهده شد که تا پل پارک ادامه دارد.

جانشین رئیس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت: همچنین ترافیک سنگینی در جاده شمال به جنوب بزرگراه یادگار امام از خیابان دادمان مشاهده شد که تا تقاطع خیابان شرکت آب ادامه داشت. در شرق در بزرگراه شهید سلیمانی از خیابان کنبرزاده به سمت پل سیدخندان و در خلاف جهت مصلی تا ورودی تونل رسالت بار ترافیکی سنگینی وجود دارد. و همچنین ترافیک سنگین و نرم.

سرهنگ اوتادی گفت: همچنین در بزرگراه شهید همت از پل فجر تا سه راهی شیخ فضل الله و بزرگراه شهید نواب صفوی از شمال به جنوب از تونل تا خیابان بریانک ترافیک سنگین و سبک مشاهده شد.

وی در پایان با اشاره به برگزاری جشن عید غدیر گفت: در شب عید شاهد برگزاری مراسم در بسیاری از مناطق پایتخت و همچنین شاهد توزیع هدایا خواهیم بود. در این راستا از شهروندان تقاضا داریم شربت و شیرینی توزیع شده را متوقف کنند تا قوانین رانندگی و خودروهای خود را متوقف کنند تا با مشکل ترافیکی خاصی در سطح جاده مواجه نشویم. در عین حال کاملا در خدمت ایشان هستیم.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا