اجتماعیبرترین های کسب و کار

خرید فالوور فیک ارزان با جبران ریزش 30 روزه

محتوای این مطلب پنهان

درباره خرید فالوور اینستاگرام بیشتر بدانید

اینستاگرام شبکه ای گستره است که ماهانه حدود یک میلیارد کاربر در این برنامه فعالیت میکنند. در اینستاگرام حدود 25 میلیون کسب و کار وجود دارد که روزانه آمار آن نیز در حال افزایش است و طبق آمار حدود 80 درصد کاربران اینستاگرام حداقل یک پیج کاری یا بیزنس اینستاگرام را فالوو میکنند. شما هم ممکن است جز افرادی باشید که تمایل دارید فالوور اینستاگرام خود را افزایش دهید. اکثر کاربران اینستاگرام علاوه بر پیج شخصی خود پیجی برای کسب و کار خود را نیز مدنظر دارند که سعی میکنند حرفه یا خدماتی که توان ارائه آن را دارند به مشتریان خود ارائه دهند.

خرید فالوور فیک اینستاگرام یکی از مهمترین ملاک ها در افزایش آمار و رونق یک پیج اینستاگرام میباشد. افزایش فالوور اینستاگرام کار راحتی نبوده و نیازمند زمان، تلاش و تبلیغات فراوان و … میباشد. بسیاری از افراد برای صرفه جویی در زمان و بهینه کردن هزینه های سنگین تبلیغات اقدام به خرید فالوور ارزان اینستاگرام میکنند. خدمات خرید فالوور اینستاگرام در سایت فالووران با بهترین کیفیت و ارزانترین قیمت نزد کاربران گرامی ارائه میگردد.

خرید فالوور اینستاگرام به شما کمک میکند تا در مدت زمان کوتاه تری آمار پیج اینستاگرام خود را افزایش داده و هزینه کمتری بابت تبلیغات و دیگر هزینه ها پرداخت کنید. با استفاده از خدمات افزایش فالوور اینستاگرام در این سایت میتوانید به راحتی پیج اینستاگرام خود را به پیجی قدرتمند با آماری بالا تبدیل کنید و به اهداف خود در این شبکه اجتماعی نزدیکتر شوید.

مزایایی که خرید فالوور برای ما به ارمغان می آورد!

پاسخ این سوال بسیار ساده میباشد. همانگونه که مطلع هستید در حال حاظر پیج های بزرگی که فالوور اینستاگرام زیادی دارند برای دریافت تبلیغات پیج شما هزینه بسیار بالایی را از شما دریافت کرده و شاید خیلی هم برای شما کار آمد نباشد. برخی از خدمات و کسب و کار ها کوچک بوده و توانایی پرداخت هزینه های سنگین تبلیغات را ندارند، بنابراین خرید فالوور اینستاگرام ارزان میتواند در اینجا بسیار کار آمد تلقی گردد. چرا که اکنون یکی از مهمترین ملاک ها جهت افزایش آمار پیج اینستاگرام و جذب فالوور تعداد فالوور های اینستاگرام پیج شما میباشد.

طبیعتا شما وقتی وارد پیجی میشوید که تعداد فالوور اینستاگرام زیادی دارد شما نیز ترغیب به فالوو کردن آن پیج میشود. بنابراین هرگز نباید از مزایایی که خرید فالوور اینستاگرام برای پیج ما به ارمغان می آورد غافل شد. ملاک های یک پیج اینستاگرام خوب، فعالیت زیاد و گذاشتن پست و استوری بصورت پیوسته میباشد که بسیاری از ما وقت و فرصت کافی جهت رسیدگی به یک پیج اینستاگرام را نداریم و همین یکی از دلایلی میشود که نتوانیم فالوور های پیج اینستاگرام خود را افزایش دهیم از این رو با خرید فالوور اینستاگرام با قیمتی ارزان بصورت فوری و با کمترین هزینه میتوانید فالوور های پیج خود را افزایش دهید.

از دیگر مزایای خرید فالوور اینستاگرام، افزایش اعتبار و محبوبیت پیج ما میباشد! یادتان باشد همانگونه که خودمان هنگام خرید از یک پیج اینستاگرام به تعداد فالوور های آن توجه میکنیم، دیگران نیز همین دیدگاه را دارند؛ چرا که بالا بودن فالوور های اینستاگرام میتواند برای یک پیج اعتبار بسیار زیادی کسب کند و نزد کاربران خود محبوبیت بیشتری داشته باشد.

خرید فالوور اینستاگرام ارزان مناسب چه افرادی می باشد؟

 • افرادی که تمایل دارند با کمترین هزینه فالوور های اینستاگرام خود را افزایش دهند.
 • بلاگر ها و پیج های خدماتی که برای بهتر دیده شدن نیاز به فالوور های زیادی دارند.
 • افرادی که برای افزایش آمار و فروش محصولات و خدمات خود اقدام به خرید فالوور ارزان میکنند.
 • افرادی که تمایل به پرداخت هزینه های سنگین بابت جذب فالوور و تبلیغات را ندارند.
 • کسانی که زمان و تایم کافی جهت فعالیت و افزایش آمار پیج اینستاگرام خود را ندارند.
 • برند و شرکت هایی که نیاز به فالوور های زیادی دارند تا به پیج خود اعتبار بیشتری ببخشند.
 • اشخاصی که که به دنبال محبوبیت، شهرت و شناخته شدن بیشتری در این فضای مجازی میباشند.
 • و …….

با خرید فالوور آمار پیج خود را بهبود ببخشید

اینستاگرام سیری عظیمی از افراد جهان با هر سنی را دربرمیگیرد. هدف بسیاری از ما در اینستاگرام این است که بتوانیم حرفه، خدمات یا هنر خاص خود را به همگان معرفی نماییم. میدانید که تعداد فالوور های یک پیج اینستاگرام نقش بسزایی را در جذب فالوور ایفا میکند. هنگامی که پیج اینستاگرام ما فالوور بیشتری داشته باشد، علاوه بر اینکه اعتبار پیج ما بیشتر میشود، سبب جذب فالوور و در نتیجه لایک و کامنت بیشتری نیز شده و در کل باعث افزایش آمار پیج اینستاگرام ما میشود. شخص، برند یا فروشگاهی که داریم را میتوانیم با یک پیج مناسب با آمار بالایی که میتوانیم با خرید فالوور اینستاگرام بدست آوریم به همگان معرفی کرده و خود را در معرض دید میلیون ها کاربر در سراسر دنیا قرار دهیم.

در این وبسایت چنانچه با افزایش فالوور خواهان لایک، کامنت یا ویو بیشتری هستید هیچ جای نگرانی وجود ندارد چرا که در این وبسایت تمامی این خدمات با بالاترین کیفیت به کاربران ارائه میگردد. اگر با خرید فالوور اینستاگرام ارزان با هزینه ای کم به تعداد دنبال کنندگان خود فزونی بخشیده اید ولی آمار لایک ضعیفی دارید میتوانید با خرید لایک اینستاگرام به آن قدرت ببخشید همچنین میتوانید با خرید کامنت اینستاگرام نظرات کاربران دیگر را زیر پست خود داشته باشید و به پست خود جلوه ای ویژه بدهید و اگر خواهان افزایش بازدید پست یا استوری خود باشید باز هم جای نگرانی نیست چرا که میتوانید با فالووران اینستاگرام بازدید اینستاگرام خود را افزایش دهید.

خرید فالوور ارزان اینستاگرام با ارسال فوری

در فالووران، فالوور های اینستاگرام در چندین کیفیت خدمت کاربران عرضه میگردد. یکی از کیفیت های محبوب برای کاربران، سرویس فالوور ارزان اینستاگرام میباشد. این سرویس کمترین قیمت را میان سایر کیفیت ها دارد و برای کاربرانی در نظر گرفته شده که بالا رفتن تعداد فالوور ها را به کیفیت آن ترجیح میدهند. در واقع با خرید فالوور ارزان اینستاگرام میتوانید با هزینه کمتری نسبت به سایر سرویس ها فالوور های خود را افزایش دهید.

این کیفیت شامل ترکیبی از فالوور های خارجی، ایرانی و فیک میباشد و بیشترین کاربرد آن برای افرادی است که میخواهند هر چه سریعتر تعداد فالوور های خود را بالا ببرند چرا که ارسال فالوور ارزان بصورت فوری میباشد و از سرعت ارسال بالایی برخوردار است. خرید فالوور اینستاگرام با قیمتی ارزان، کیفیتی مطلوب و ارسال فوری به شما کمک میکند تا با هزینه بسیار کمتری در جهت رشد پیج اینستاگرام خود قدم بردارید.

فالوور ایرانی اینستاگرام ارزان با کیفیت بالا!

اغلب ما در ایران وطن عزیزمان زندگی میکنیم از این رو برای پیج اینستاگرام خود نیز غالبا به دنبال فالوور اینستاگرام ایرانی هستیم. ایرانی بودن فالوور ها برای بسیاری از ما هنگام خرید فالوور امر مهمی به حساب می آید چرا که پروفایل های ایرانی اینستاگرام هم زبان ما بوده و تعامل و همکاری بیشتری با پیج اینستاگرام ما خواهند داشت. با خرید فالوور اینستاگرام ایرانی با قیمتی ارزان و کیفیتی مناسب میتوانید به سادگی فالوور های ایرانی پیج اینستاگرام خود را افزایش دهید. فالووران خدمات کاملی را در زمینه فروش فالوور به کاربران عزیز خود ارائه کرده است که خرید فالوور ایرانی تنها یکی از این خدمات به حساب می آید. سرویس فالوور اینستاگرام ایرانی غالبا دارای افراد با پروفایل های ایرانی بوده و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار میباشد. ریزش این نوع فالوور ها بسیار کم و طبیعی میباشد.

فالوور های ایرانی اینستاگرام ارسالی از جانب ما دارای کیفیت بسیار بالایی بوده و حتی پروفایل های واقعی نیز به تعداد زیادی در این فالوور ها دیده میشود. اغلب پروفایل های ایرانی دارای پست و عکس بوده و اسم های ایرانی دارند و بسیاری از آن ها نیز به فعالیت در محیط اینستاگرام مشغولند. اگر پیج مناسب و جالبی داشته باشید میتوانید به راحتی تعداد فالوور های ایرانی خود را نیز افزایش دهید. نه تنها سرویس فالوور های ایرانی بلکه تمامی سرویس های فالوور ما دارای کیفیت بسیار بالایی بوده و با خیال راحت میتوانید سفارش خود را به ثبت برسانید.

چرا خرید فالوور اینستاگرام واقعی مهم است؟

اینکه فالوور هایی که میخریم با کیفیت باشند و حداقل از لحاظ ظاهری با فالوور های واقعی تفاوت چندانی نداشته باشند برای ما امری مهم تلقی میگردد. بسیاری از کاربران به دنبال پروفایل ها و فالوور های واقعی یا Real میگردند، فالووران نیز سرویس فالوور واقعی اینستاگرام را برای کاربران و مشتریان عزیز خود ارائه نموده است. در تمامی کیفیت ها از جمله فالوور ارزان یا ایرانی و خارجی فالوور های واقعی زیادی به چشم میخورد که نگهداری آنها به شدت وابسته به پیج شما و جذابیت آن دارد.

به مراتب اگر هنگام ثبت سفارش سرویس های با کیفیت تر را انتخاب کنید، فالوور های واقعی اینستاگرام ارسالی نیز بیشتر خواهد بود. افراد بسیاری هستند که تمرکز ویژه ای روی فالوور های خود دارند و اصلا تمایلی ندارند که دیگران از خرید فالوور اینستاگرام آنها مطلع شوند، به همین دلیل تمامی سعی خود را نموده ایم تا فالوور های ارسالی با کیفیتی بالا و شبه واقعی برای کاربران ارسال گردد. شما با خرید فالوور واقعی اینستاگرام آمار پیج خود را به شدت تحت تاثیر قرار داده و فالوور های پیج خود را افزایش میدهید.

اهمیت خرید فالوور واقعی

 • افزایش تعداد لایک، ویو و کامنت اینستاگرام شما به دلیل واقعی بودن آنها
 • با کیفیت بودن فالوور ها و ریزش کمتر آنها
 • جذب فالوور های بیشتر و افزایش آمار پیج با فعالیت فالوور های واقعی اینستاگرام
 • صرفه جویی اقتصادی و هزینه کمتر بابت دریافت فالوور ها
 • شخصی متوجه این نخواهد شد که شما فالوور های اینستاگرام خود را خریده اید!
 • و …..

فالوور بدون ریزش اینستاگرام؛ سی روز جبران ریزش با قیمتی ارزان!

یکی از مشکلاتی که اغلب افرادی که فالوور اینستاگرام خریداری میکنند با آن دست و پنجه نرم میکنند، مشکل ریزش آن هاست. ریزش فالوور اینستاگرام امر طبیعی بوده زیرا بسیاری از فالوور ها به هر دلیلی پیج را آنفالوو میکنند. بسیاری از آنها پیج خود را دی اکتیو میکنند، بسیاری از پیج ها را اینستاگرام مسدود میکند و …. بسیاری از عوامل دیگر. از این رو ما با ارائه سرویس فالوور بدون ریزش اینستاگرام سعی بر این داشته ایم که مشکل ریزش فالوور بسیاری از دوستان را تا حد توان حل کنیم. خرید فالوور بدون ریزش اینستاگرام در این سایت شامل فالوور های ایرانی و خارجی با کیفیت بسیار بالایی بوده که دارای جبران ریزش بصورت یک ماهه میباشند که کاربر با توجه به بودجه و نیاز خود میتواند سفارش خود را ثبت نماید.

به این معنا که اگر پس از خرید فالوور بدون ریزش اینستاگرام تعداد فالوور های شما بعد از گذشت سی روز کم گردد، این ریزش توسط ما بصورت رایگان جبران شده و همان تعداد از دست رفته برای پیج اینستاگرام شما ارسال میگردد. خرید فالوور بدون ریزش با قیمتی ارزان یکی از سرویس های مطلوب این وبسایت میباشد که دارای فالوور های با کیفیت بوده و کمترین ریزش را نسبت به سایر سرویس ها دارند.

اگر تمایل دارید سرویس فالوور اینستاگرامی را که خریداری میکنید دارای جبران ریزش باشد کافی است هنگام ثبت سفارش نوع دنبال کننده را فالوور اینستاگرام با جبران ریزش انتخاب کنید. در واقع فالوور بدون ریزش اینستاگرام تا یک ماه برای شما گارانتی کامل داشته و هرگونه ریزشی که در این یک ماه برای شما اتفاق بیفتد بصورت کاملا رایگان مجددا ارسال خواهد شد. فالوور های بدون ریزش اینستاگرام را با قیمتی ارزان و کیفیتی عالی میتوانید از ما تهیه کنید!

برتری فالوور بدون ریزش نسبت به سایر سرویس ها

خوب دلایلی وجود دارد که میتوان فالوور بدون ریزش اینستاگرام را نسبت به سایر سرویس ها بهتر و برتر دانست؛ چرا که:

 • سرویس فالوور اینستاگرام بدون ریزش از بالاترین کیفیت برخوردار بوده و جلوه ای ویژه به پیج شما میدهند.
 • پروفایل های واقعی زیادی در این کیفیت وجود دارند و با استفاده از آن میتوانید آمار پیج خود را نیز ارتقا دهید.
 • با خرید فالوور بدون ریزش برای اینستاگرام خود دیگر نگران ریزش های کم و بیش فالوور ها نیستید.
 • فالوور های بدون ریزش ارائه شده تا یک ماه دارای گارانتی میباشند.

دلیل ارزان بودن خدمات فروش فالوور ما

احتمالا برای شما هم سوال پیش آمده که چرا قیمت های فروش فالوور ما نسبت به سایرین از قیمت ارزانتری برخوردار است. در پاسخ به این سوال باید خدمت مشتریان و کاربران عزیز عارض شویم که بسیاری از خدمات ارائه دهنده فروش فالوور اینستاگرام در سراسر ایران سیستم فروش واسطه گری را دنبال میگیرند، ولی در فالووران ارائه خدمات اینستاگرام از جمله خرید فالوور اینستاگرام بصورت مستقیم و بدون واسطه بوده و با ارزانترین و نازلترین قیمت با کیفیتی عالی به کاربران عزیزمان ارائه میشود.

تمامی سعی ما بر این بوده که خدمات فروش فالوور خود را در جهت رضایت مشتریان با بهترین قیمت به دوستان عزیز ارائه کنیم. فالوور اینستاگرام را در چندین کیفیت ارائه میدهیم که کاربر میتواند با توجه به بودجه و نیاز خود سفارش خود را ثبت کند. با خرید فالوور اینستاگرام با قیمتی ارزان و بهینه تجربه خوبی را در زمینه افزایش فالوور اینستاگرام خواهید داشت.

نکات مهم در زمینه خرید فالوور برای اینستاگرام

 • از نکات مهمی که در زمینه خرید فالوور اینستاگرام باید به آن توجه نمود، این است که پیج شما حتما باید عمومی یا Public باشد.
 • در هنگام ثبت سفارش تا زمان تکمیل سفارش از Private کردن یا شخصی کردن پیج خود خودداری کنید.
 • نام کاربری یا آیدی اینستاگرام خود را تا زمان تکمیل سفارش هرگز تغییر ندهید.
 • سعی کنید تا زمانی که سفارش خرید فالوور قبلی تکمیل نگردیده است مجددا سفارش جدید در جهت خرید فالوور را ثبت نکنید تا اختلالی در ارسال فالوور ها برای پیج شما ایجاد نگردد.
 • همچنین از دی اکتیو کردن پیج اینستاگرام خود تا زمان تکمیل سفارش خرید فالوور خودداری کنید.

تضمین افزایش فالوور؛ ارزانترین قیمت و بهترین کیفیت

خدمات فالوور اینستاگرامی که در فالووران ارائه میشود در نهایت سرعت و کیفیت به کاربران عرضه میگردد. سرویس های فالوور بلافاصله پس از ثبت خرید آماده ارسال میگردند و تمامی فالوور های خریداری شده بطور تمام و کمال در کوتاه ترین زمان ممکن برای پیج اینستاگرام شما دوستان عزیز ارسال میگردد. فالووران به شما این ضمانت را میدهد که تمامی سرویس های فالووری که خریداری میکنید با ارزانترین قیمت ممکن و بهترین کیفیت موجود برای پیج اینستاگرام شما ارسال شوند و شاهد افزایش فالوور اینستاگرام پیج خود باشید.

به عنوان مرجع ارائه دهنده این خدمات امیدواریم بتوانیم در کنار شما عزیزان روز های خوبی را سپری کرده و شاهد پیشرفت روز افزون پیج و آمار اینستاگرام شما باشیم. پشتیبانی ما بصورت شبانه روزی است و همکاران ما در لحظه آماده پاسخگویی به مشکلات شما عزیزان در زمینه خدمات اینستاگرام هستند.

خرید فالوور ارزان با کیفیت و کمترین ریزش با ارسال آنی

خرید فالوور ارزان ، کم هزینه ترین روش خرید فالوور  است ؛ اگر به دنبال این هستید که فالوور های پیج خود را با قیمت پایین بالا ببرید پیشنهاد ما به شما فالوور ارزان سایت فالووران است.این بسته در سایت ما کیفیت مناسبی دارد و برای کسانی که کیفیت اولویت اصلی آنها نیست مناسب است. در بسته فالوور ارزان، 100% فالوور ها ایرانی نبوده و اکانت های نامشخص و خارجی هم در آنها دیده می شود. اما این بسته در سایت ما فیک نسیت و توسط ربات ها و نرم افزار ها ارسال نمی شود، بلکه توسط اشخاص واقعی ساخته و مدیریت می شوند.

خرید فالوور ارزان

با محبوبیت و همه گیر شدن شبکه ی اجتماعی instagram افراد بسیار زیادی در اینستاگرام فعالیت میکنند و خیلی از این افراد از این راه کسب درآمد میکنند؛ اما همانگونه کی می دانید یکی از مشخصه ها برای رشد و پیشرفت در اینستاگرام تعداد فالوور است. ارزان ترین راه برای افزایش فالوور، خرید فالوور ارزان است. اگر کیفیت ، صدر اولویت های شما نیست و افزایش فالوور با کمترین هزینه اولویت اصلی شماست، خرید فالوور ارزان اینستاگرام از سایت فالووران بهترین گزینه برای شماست. اما بسیاری از افراد می گویند فالوور ارزان فیک است، زمانی که من به شما می گوییم خرید فالوور ارزان از فالووران دلیلی دارد که در ادامه به شما خواهیم گفت…

فالوور ارزان همان فالوور فیک است؟

زمانی که می گوییم خرید فالوور ارزان ، بسیاری از افراد فکر می کنند که فالوور ارزان همان فالوور فیک است. باید به شما بگویم خیر!

سرویس فالوور ارزان در سایت ما فیک نیست . در واقع فالوور فیک یعنی فالوور هایی که توسط ربات ها و نرم افزار ها ساخته ، مدیریت و ارسال می شوند که برای پبج شما خطرناک است و علاوه بر اینکه اینستاگرام این فالوور ها را شناسایی کرده و حذف میکند، امکان از بین بردن پیج شما را همراه دارد. اما فالوور هایی که ما به شما ارئه می دهیم تماما توسط اشخاص واقعی ساخته و مدیریت می شوند و هیچ ضرر و خطری برای پیج شما ندارد. پس در خرید فالوور ارزان باید به این نکته توجه کنید.

شاید این سوال برای شما پیش بیاید که پس تفاوت فالوور ارزان و فالوور واقعی ایرانی در چیست؟ تفاوت در میزان کیفیت پیج های دنبال کننده و تعداد اکانت های ایرانی و مشخص است که در توضیحات صفحه خرید فالوور اینستاگرام هم در مورد میزان کیفیت پیج ها ، هم در مورد تفاوت این دو سرویس توضیح دادیم.

میزان ریزش فالوور ارزان چقدر است؟

باید به شما بگویم هیچ گونه فالوور بدون ریزشی وجود ندارد و افرادی که به شما وعده فالوور بدون ریزش می دهند ، وعده دروغ داده اند. اما نکته ای در ریزش فالوور ها وجود دارد. همانطور که گفته شد فالور های فیک توسط اینستاگرام شناخته و حذف می شوند و اینستاگرام شما را به دلیل استفاده از فالوور فیک جریمه میکند. یعنی ریزش های فالوور فیک در واقع حذف کردن این فالوور ها توسط اینستاگرام است، اما ریزش های بسته فالوور ارزان در سایت توسط آنفالو کردن فالوور هاست و میزان احتمال ریزش این بسته در سایت فالووران 5 الی 20% است و در صورت ریزش بیش ا ز این عدد جبرا ریزش از طرف ما انجام می شود. اما تفاوت زیادی با ریزش فالوور فیک دارد و این تفاوت بسیار مهم است.

چرا فالوور ارزان را از سایت فالووران بخریم؟

  1.سرویس فالوور ارزان در سایت ما فیک نیست و توسط افراد واقعی ساخته و مدیریت می شوند و آسیبی به پیج شما نمی زند و شما می توانید در راه رشد و پیشرفت از این سرویس استفاده کنید.

 1. پشتیبانی یکی از مهم ترین بخش ها برای افراد است. ما در سایت فالووران با یک تیم مجرب پشتیبانی به صورت 24 ساعته در 7 روزه هفته در حال پاسخگویی و راهنمایی افراد هستیم و در این را متعهد هستیم که مشکلات کاربران را به بهترین نحو حل کنیم و هدفی جز آسوده خاطر بودن کاربران نداریم.
 2. صداقت در کسب و کار یک عمل سخت برای صاحبان کسب و کار است. افراد دوست ندارند تمام ویژگی های محصول خود را بگویند و همواره در حال تعریف بیش از حد از محصولات خود هستند. ولی ما در سایت فالووران با صداقت محصولات خود را با تمام ویژگی های خوب و بد معرفی کرده ایم که شما بهترین و مناسب ترین سرویس را برای خود انتخاب کنید…

این سه مورد از مهم ترین ویژگی ها برای انتخاب بهترین سایت است.

فالوور ارزان ارزش خرید دارد؟

شاید این سوال برای شما پیش بیاید که فالوور ارزان ارزش خرید دارد؟ باید بگویم بله! همانطور که گفتیم افرادی که اولویت اصلی آنها صرفا خرید فالوور با قیمت پایین است، این سرویس بهترین گزینه برای آنهاست.بزرگترین مزیت این سرویس قیمت پایین آن است و ما این سرویس را به افرادی که به دنیال این مزیت هستند پیشنهاد میکنیم، اما حتما باید توجه کنید که فیک نباشد که باعث نابودی پیج شما شود. شما می توانید این سرویس را با خیال راحت و به صورت واقعی از سایت ما تهیه کنید و از پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته استفاده کنید.

خرید فالوور ارزان فوری

افرادی هستند که به ما می گویند ما از یک سایتی خرید کردیم اما فالوور ارسال نشد و یا خیلی دیر ارسال شد و هرچقدر هم به پشتیبانی سایت می گفتیم پاسخگو نبودند. بله! یکی از بزرگترین ویژگی ها برای افراد شروع سریع ارسال سفارشات است. در سایت فالووران، هیچ تفاوتی در زمان ارسال فالوور ارزان و دیگر بسته های فالوور نیست. پس از تهیه بسته فالوور ارزان ، سفارش شما به صورت فوری و یا در بعضی مواقع نهایتا تا 30 دقیقه، استارت می شود و در کوتاه ترین زمان متناسب با الگوریتم های اینستاگرام تکمیل می شود.

آیا خرید فالوور ارزان مشکلی برای پیج من به وجود می آورد؟

همانطور که بار ها گفته شد فالوور ارزانی که از سایت فالووران تهیه می کنید، هیچ میشکلی برای پیج شما به وجود نمی آورد. ولی اگر فالوور ارزان خریداری شده فیک باشند کاملا اثر مخرب برای پیج شما دارد و این فالوور ها توسط ربات ها و نرم افزار ها ساخته و ارسال می شوند؛ اما فالوور هایی که توسط اشخاص واقعی ساخته و مدیریت می شوند هیچ مشکلی ندارد و روی میزان رشد پیج شما تاثیر می گذارد. شما این نوع فالوور ار می توانید از سایت فالووران تهیه کنید و با خیال آسوده از رشد و پیشرفت لذت ببرید.

خرید فالوور ارزان یا فیک؟

تا اینجا متوجه شدید که ، فالوور ارزان در سایت فالووران فیک نیست. اما بعضی از همکاران ما این سرویس را با اسم فالوور ارزان ارائه می هند و بعضی در گر هم سرویس با نام فالوور فیک ارائه می دهند. حالا شاید سوال برای شما پیش بیاید که آیا از سرویس های فیک استفاده کنم؟ اگر خیلی اهل ریسک هستید و ترسی از دست دادن پیج خود ندارید میتوانید از سرویس های فیک استفاده کنید.

خرید فالوور فیک تعداد فالوور های شما را فزایش می دهد اما، مشکلی که پیش میاید، این است که اینستاگرام متوجه این فالوور های فیک می شود و آن ها را پاک کرده و شما را جریمه می کند. و این جریمه می تواند آسیب های زیادی به شما بزند.

اما با خرید فالوور ارزان از سایت فالووران هیچ آسیب و خطری شما را تحدید نمی کند و شما می توانید با هزینه کم، تعداد فالوور های خود را با خیال راحت افزایش دهید. و ریزش هایی که اتفاق می افتد، همانطور که بالا تر توضیح دادم، به دو صورت است، ریزش زمانی که اینستاگرام فالوور ها را پاک می کند و ریزش که توسط آنفالو ها اتفاق می افتد. بسته فالوور ارزان در سایت فالووران ، در صورت ریزش، توسط آنفالو ها است و اگر بیشتر از تعداد گفته شده باشد ، جبران ریزش انجام می شود.

خرید فالوور ارزان ،روی ویو، لایک و کامنت تاثیر دارد؟

سوال برخی از افراد این است که آیا خرید فالوور ارزان روی ویو ، لایک وکامنت پیج ما تاثیر دارد؟ باید بگویم تاثیر گذاری بسیار کمی دارد در واقع می توان گفت خیر! این فالوور ها واقعی است و توسط اشخاص ساخته شده اما دارای فعالیت زیاد و تاثیر گذاری نیستند و صرفا مناسب بالا بردن تعداد فالوور ها است.

اول کار گفته شد که خرید فالوور ارزان برای افرادی مناسب است که فقط به دنبال بالا بردن تعداد فالوور های خود با هزینه کم هستند و کیفیت، الویت اصلی آنها نیست. پس با خرید فالوور ارزان نباید انتظار لایک از این فالوور ها داشته باشید. اگر به دنبال فالوور فعال و با کیفیت بالا هستید از سرویس خرید فالوور واقعی استفاده کنید.

هنگام خرید فالوور ارزان به چه این نکات توجه کنید.

در هنگام خرید فالوور ارزان، باید به چند نکته توجه کنید که یک انتخاب درست داشته باشید و از سرویسی که تهیه کردید، راضی باشید.

 1. اولین و مهم ترین مورد این است که مطمئن باشید، فالوور فیک را با اسم فالوور ارزان به شما نمی فروشند. افراد زیادی هستند که فکر می کنند ، خرید فالوور ارزان، همان فالوور فیک است. اما این گونه نیست و در مورد این، بالاتر صحبت کردیم. در طرف مقابل بعضی از سایت های این حوزه، فالوور فیک را با اسم فالوور ارزان به شنا می فروشند و شما باید مراقب باشید که به دام آنها نیفتید.
 2. بحص بعدی قیمت است، ببینید شما باید به دو طرف ترازو هم نگاه کنید. افرادی هستند که این سرویس را با قیمت خیلی پایین ارئه می دهند، به نظر خود شما این مورد شک بر انگیز نیست؟ قطع به یقین سرویس که خیلی ارزان باشد بسیار بی کیفیت بوده و پیج شما را نابود می کند. از طرفی هم نباید گران باشد، نام این سرویس، فالوور ارزان است، پس نباید قیمت بالایی داشته باشد. پس با توجه به کیفیت و قیمت ، سعی کنید درست انتخاب کنید.
 3. پشتیبانی سایت فروشنده از ویژگی ها و نکاتی است که حتما باید به آن توجه کنید. زیرا در مسیر خرید و تکمیل بسته و سوالاتی که برای شما پیش میاید، پشتیبانی کمک خیلی زیادی به شما میکند.

با توجه به این نکته ها ، با قطعیت میگوییم بهترین گزینه برای خرید فالوور ارزان ، فالووران است.

دکمه بازگشت به بالا