حوادث

افزایش احساس امنیت در بین مردم/ حمایت قانونی پلیس از آمران به معروف

فرمانده فرجا دو ویژگی پلیس تراز انقلاب اسلامی را تشریح کرد: خروج فرمانده فرجا: جامعه.

به گزارش دانا نیوزسردار حسین اشتری با ادای احترام به شهدای شرکت کننده در طرح های امنیت اجتماعی و اخلاقی به فرماندهی نیروی انتظامی تهران بزرگ، برای امام راحل (ره) روح و سلامتی و طول عمر آرزو کرد. رهبری فرمودند: حتی اگر اعیاد و غدیر خم را به شما تبریک بگویم، خدا را شاکریم که در این ایام باشکوه و پر برکت در جمع همکاران عزیزمان که شبانه روز در خدمت مردم ایران هستند حضور داریم.

وی سپس از اعضای فرماندهی انتظامی تهران بزرگ به دلیل “اقدامات شایسته و مقتدرانه ارگان ها” قدردانی کرد و گفت: در واقع همه ماموران هیچ تلاشی برای حفظ نظم و امنیت نمی کنند و مقصر و مقتدرانه عمل می کنند. اقتدار و شأن اسلامی دو ویژگی پلیس تراز انقلاب اسلامی است. پلیس بر اساس وظایف و مأموریت های قانونی خود هر روز با هزاران نفر دیدار می کند و از هر طریق ممکن برای حفظ امنیت جامعه تلاش می کند.

به گزارش سایت پلیس، اشاره اشر به تعهد پلیس برای حل مشکلات امنیتی در جامعه است که اولویت دارند.

افزایش احساس امنیت در بین مردم

فرمانده فرجا افزود که در پیوند به ناآرامی های اقتصاد کشور بیش از 180 تن مواد مخدر و هزاران تن مایحتاج اولیه کشف و بیش از 300 تن دستگیر شدند. اخلال اقتصادی و برخوردهای اخیر پلیس با معاملات فردا یکی از مظاهر جنایت اقتصادی و غارت بیش از 70 درصد غارت و چپاول کالاهای اساسی است. امنیت عمومی نشان دهنده اقتدار پلیس در تضمین امنیت جامعه است.

اشتر گفت فرا رسیدن هفته بهداشت و حجاب را تبریک می گویم. سابقه طهارت و حجاب زنان غیور ایرانی اسلام صدها سال است که بلور انقلاب اسلامی بود. مردم عزیز، مردم ایران سال هاست که با حجاب و پاکی زندگی کرده اند.

ادامه حجاب بنفش; برای زنان غیور ایران اسلامی گوهر گرانبهایی است و به فرموده پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله و سلم) مرد از دامان زن برمی خیزد. هزاران شهید رزی در دامان زنان و مادران پاک ایرانی، حجاب انقلاب اسلامی رشد کردند.

به گفته اشتر، حجاب برای زوجین و زنان مسلمان واجب است و زنان غیرمسلمان باید به قانون در جمهوری اسلامی ایران احترام بگذارند.

به گفته فرمانده فرجا برخی از کشورها حجاب دارند و به زنان مسلمان خدمت نمی کنند و دم از آزادی می زنند. البته ما قوانین آنها را زیر پا نمی گذاریم، اما این کشورها شعار آزادی را سر می دهند، به آن عمل نمی کنند و از مادرانشان مهربانتر شده اند. آنها با سردادن شعار آزادی چهره واقعی خود را نشان نمی دهند، بلکه اقدامات آنها در محدودسازی زنان بازتابی از هویت واقعی غرب است.

رئیس نیروی انتظامی کشور خواستار رعایت حجاب بر اساس قانون جمهوری اسلامی ایران شد. از قانون.

بر اساس اطلاعیه سایت پلیس، اشتر تاکید کرد: مسئولیت حوزه فرهنگی به ویژه بهداشت و حجاب تنها بر دوش فرج نیست که در مصوبه 427 شورای عالی انقلاب فرهنگی آمده است. امروزه نهادهای مختلفی در کشور مسئولیت حوزه بهداشت و حجاب را بر عهده دارند. در واقع نهادهای مربوطه باید پای کار بیایند و به وظایف خود در این بخش عمل کنند.

وی گفت: زمانی که همه فعالیت ها طبق قانون انجام شود قطعا شاهد نتایج موثری در جامعه خواهیم بود. حجاب طبق قانون به کار خود ادامه داد.

حمایت حقوقی پلیس از فرماندهان

نیروی انتظامی با استناد به تکلیف امر به معروف و نهی از منکر از سوی فرمانده فرجا، از امر به معروف حمایت می کند.

وی با تاکید بر اینکه امنیت عمومی خط قرمز پلیس است، گفت: امروز پلیس قوی و مصمم برای انجام ماموریت خود است. به مخالفان و دشمنان خود اجازه می دهند و هر نوع خشونتی در جامعه بی ثباتی ایجاد می کند و به دشمن نشانه و عامل نمی دهند.

وی گفت: با فضل الهی و تلاش بازپرسان پلیس آگاهی تهران بزرگ، سارقان در اسرع وقت دستگیر شدند که باعث افتخار است. و باعث افتخار و سعادت کشور است. «و شادی مردم ایران اسلامی شد.

ضمن تجلیل و تمجید از پروژه های امنیت اجتماعی و اخلاقی، برادران و خواهرانی که در این عرصه خدمت می کنند، مطمئن باشید که از تمامی اقدامات قانونی آنها حمایت کرده و از ایجاد خلأ در این زمینه توسط دشمنان و مخالفان جلوگیری کنیم. ما با آنها به شدت مخالفیم. زیرا آرامش و امنیت انسانی برای ما از اهمیت بالایی برخوردار است.

اشتر از خانواده های صبور این عزیزان تشکر کرد و گفت:

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا