حوادث

پیام فرماندهی کل انتظامی به مناسبت روز “عفاف و حجاب”/ حجاب از محورهای جنگ شناختی دشمنان

در پیامی به مناسبت «طهارت و حجاب» جمهوری اسلامی ایران، هدف قرار دادن پوشش و حجاب زنان مسلمان ایرانی یکی از جنگ‌های آگاهی‌بخش دشمن است.

به نقل از دانا نیوز، این پیام به نقل از خبرگزاری پلیس آمده است.

30 تیر به نام روز بهداشت و حجاب در شورای فرهنگی کشور؛ حجاب رضا کنی در مسجد شهر شاد یادآور دلاوری و غیرت زنان و مردان بی گناه مسلمانی است که خون خود را برای رفع حجاب ایران و زنان اسلامی ریختند. چهل سال بعد زنان در خانه های خود همراه با دختران و نوه ها و برادران مسلمان خود برای حفظ آبرو و آبرو و حجاب خود دست به شورش زدند و آنچه در دلشان مانده بود سر دادند. سلسله استعماری و دیکتاتوری پهلوی فوران کرد

حجاب نماد تمدن ایرانی و اسلامی است و امروزه بیش از پیش اهمیت یافته و یکی از محورهای جنگ اسلامی دشمنان ایران اسلامی است. زن ایرانی می داند چگونه فرزندانی تربیت کند که می خواهند بفهمند چه زمانی هویت اسلامی خود را از دست می دهند.

تمام تلاش ما باید بر اساس روش، سیره و سیره ائمه اطهار و در راستای توسعه و گسترش فرهنگ دینی فاطمه زهرا (س) در راستای آنان و امر به معروف و نهی از منکر باشد. از حجاب زنان ایرانی برای رسیدن به اهداف استعماری خود استفاده کنیم و در این راه به نظام جمهوری اسلامی ایران بر اساس دیدگاه امام راحل و شاهزاده بپیوندیم. رهبر «مدظله العالی».

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی عراق و شام (داعش) روز «طهارت و حجاب» و یاد و خاطره شهدایی را که همواره بر اراده خود متمرکز بوده اند، گرامی داشت. این اصول جامعه اسلامی است، صدق می کند. علیرغم همه تلاش ها و اذن الهی، هیچ تلاشی در این راه با همکاری سایر نهادها در زمینه حجاب و بهداشت نمی کند.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا