حوادث

تجلیل از دست اندرکاران کشف اموال صندوق امانات بانک ملی

به گفته فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، نتیجه شناسایی و دستگیری یک صندوق سرقت از بانک گزارشی تاریخی است. تاریخ این سرزمین و پلیس و همچنین دستاوردهای دیگر.

به گزارش دانا نیوز. سردار «حسنی اشتری» از دست اندرکاران تملک خزانه بانک مالی در تالار کوثر فرماندهی نیروی انتظامی و شرکت کنندگان در سیره بلند و ملکوتی امام خمینی (ره) تجلیل کرد. برای شهدای انقلاب اسلامی، دوران مقدس، سلام و برکت برای حرمت و امنیت حرم و امنیت و طول عمر، سلامتی و عافیت برای فرمانده معظم کل قوا آرزومندیم. ، سرلشکر «مدظله العالی».

وی گفت از خدمات همکاران و اصحاب رسانه عزیزم که همیشه یار و یاور پلیس بوده اند استقبال خواهد کرد. تاکنون پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی گرفته شده است.

فرمانده کل نیروی انتظامی با در نظر گرفتن اقدامات تحریم ها، تهدیدها، آشوب ها و عوامل نفوذی که مدام در تلاش برای تغییر هستند، اقدامات عمده و موثری را برای رشد و توسعه کشور برشمرد. از سوی دیگر، دولت اسلامی به لطف خداوند متعال، رهنمودهای جناح چپ و مقام معظم رهبری «مدظله العالی» و هوشیاری و حمایت مردم از نظام اسلامی و ولایت، توطئه ی مردمی را به وجود آورده است. دشمنان همیشه شکست خورده اند و امروز جمهوری اسلامی ایران در قدرت است.

با اشاره به ضرورت بازنگری در همه رویدادها از پیروزی انقلاب اسلامی تا به امروز، افسانه ای وجود دارد: لطف و عنایت خداوند همواره مورد حمایت مردم عزیز اسلام ایران خواهد بود. همه باید به ظرفیت های امروز کشور افتخار کنیم و در یک کلام به گذشته از پیروزی انقلاب اسلامی افتخار کنیم و امید آینده ایران اسلامی باشیم.

این افسر ارشد نیروی انتظامی با تاکید بر اینکه در همه موارد درگیر توطئه یا قیام علیه نظام اسلامی بودیم و هر جا که مسئولان پشت سر رهبری و در میدان بودند مردم موفق بودند. رمز پیروزی و موفقیت، اطاعت محض و مقام ولی فقیه «مدظله العالی» است.

اشتر خاطرنشان کرد: از انقلاب اسلامی تا به امروز، نیروی انتظامی کشور همواره نقش مهمی در خنثی کردن دشمنان نظام و انقلاب اسلامی و توطئه انقلاب اسلامی داشته است. در دهه 60، در دوران دفاعی، شاهد مقدسات، حفاظت از شهرها، مرزها و … هستیم و این نقش همچنان ادامه دارد.

وی در دهه 60 نیز نقش اساسی در مقابله با منافقین و مارکسیست ها داشت و این موفقیت ادامه خواهد داشت.

وی از نقش فرمانده کل قوا در برقراری صلح و امنیت تشکر کرد و از راهنمایی ها و زحمات فرمانده معظم کل قوا قدردانی کرد. نیروی پلیس کشور در سال های اخیر بهبود یافته است.

به گفته اشتری، نتایج پلیس دلگرم کننده و امیدوارکننده است.

فرمانده انتظامی کشور از رشد نمرات پلیس در سال های اخیر تقدیر کرد و گفت: مردم همواره قدردان خدمتگزاران خود بوده و قدردان خدمات ایثارگرانه آنان بوده اند.

اشتر به پلیس گفت: عزیزم، شما همیشه در ملاء عام، در خیابان ها، در مراسم مختلف و در موقعیت ها و موقعیت های مختلف برای خدمت و ایفای نقش حضور دارید. آنها برای شما و آنها ارزش قائل هستند.

این افسر عالی رتبه نیروی انتظامی که نشان داده پلیس مورد اعتماد و مورد اعتماد مردم است در مقاطع مختلف به پلیس عشق ورزیده و برای ما مهم است. جلب رضایت خداوند، عمل به منویات مقام معظم رهبری «مدظله العالی» و خدمت به مردم از اولویت های پلیس است.

اشتر گفت: خداوند متعال را برای خدمت به مردم شاکریم. تقدیم شهدای زیادی در عرصه امنیت و آرامش نیز ثابت می کند که از وظیفه خود کوتاهی نمی کنیم.

14000 شهید را در راه مسالمت آمیز تقدیم کنید

وی گفت: «تسلیم شدن حدود 14 هزار شهید گواهی بر این سوال است که آیا جان خود را حفظ خواهیم کرد یا خیر. ، عزت مردم، آرامش و آرامش جامعه با تمام قوا بیرون آمده است و امنیت خط قرمز پلیس است، اجازه نمی دهیم کسی حقوق مردم را زیر پا بگذارد.

اشتر تاکید می کند که سیاست و راهبرد کلی پلیس مبتنی بر اقدامات موفق رهبر «مدظله العالی» است.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود گفت: پلیس امروز مجهز به سلاح های مدرن، هوشمند و کارآمد است.

اشتری تاکید کرد: امروز بزرگترین سرمایه پلیس، عنایت و اعتماد شاهزاده و فرزندانش به نیروی انتظامی است. سربازان در زمان های مختلف

یکی از اقدامات روشن، شایسته، تقدیر و تشکر پلیس در شناسایی و دستگیری سارقان در کمتر از 48 ساعت، شناسایی و دستگیری سارقان شعبه بانک مالی بود. صندوق سپرده بانکی در کمترین زمان

سارقان سامانه و صندوق انبار ثامن الحجج(ع) دستگیر شدند.

سردار اشتری روند بررسی و تشکیل کارگروه ویژه رسیدگی به این سرقت را انجام داد. در آستانه یک دهه کرامت و در آستانه ولادت امام رضا (علیه السلام) بود.

وی افزود: اگرچه سرقت پیچیده است و سارقان متخصص هستند، اما عملکرد پلیس نشان می دهد که علما و بازپرسان مجرب ما به سمت جلو و حرفه ای تر حرکت می کنند و این موفقیت پلیس مورد قدردانی همه مردم و مسئولان است. این شناخته شده است

اشتر تاکید می کند که هرگاه نیروی انتظامی روی موضوعی متمرکز شود، می تواند به موفقیت های بزرگی دست یابد. این دستاورد بزرگ و کشف این سرقت حرفه ای و پیچیده در مدت کوتاهی مایه افتخار و عزت کل کشور است.

مدزه العلی فرمانده معظم کل قوا با اشاره به بیانات فرمانده معظم کل قوا در جمع اعضای کنگره شهدای جامعه عشایری کشور، گفت: گفت: و این یک تشویق است.

اشتر ادامه داد: قداست آنها به همنوعانمان دستاورد بزرگی برای همه ماست و این را جز خواست و لطف خداوند و برکت خون شهدای مظلومانه نمی دانیم. همین امر در مورد رهبری پلیس نیز صادق است. جشن گرفته می شود و هیچ چیز بهتری برای ما وجود ندارد.

سردار از زحمات «خوزه رحیمی» قدردانی کرد. سردار «محمد کنبر» رئیس پلیس تهران بزرگ؛ فرمانده نیروی انتظامی به فراجا و همه دست اندرکاران این کشف بزرگ و تاریخی گفت: دستگیری و دستگیری سارقان در این سرقت پیچیده و حرفه ای یک رویداد تاریخی است که باید در تاریخ این کشور و در تاریخ قانون ماندگار شود. .

به گزارش پايگاه خبري پليس، اشتر هزاران بار خداوند را به خاطر لطف و عناياتش شكر كرد و قدرت و توانايي استثنايي از خود نشان داد و از طرفي روحيه اميد در جامعه و اين حركت هوشمندانه و سرعت عمل پليس وجود داشت. بار دیگر دشمن را ناامید کرد و مردم را امیدوار کرد.

بدینوسیله از همکاران عزیزی که در رصد و جمع بندی سرقت و انجام مأموریت های طبیعی و قانونی خود سهیم بوده و نقش داشته اند کمال تشکر را دارم. ما رفته ایم اما بن بست نداریم و از برنامه ریزی، جدیت، دانش، هدف و فناوری روز برای ایجاد نظم، امنیت و آرامش استفاده می کنیم.

لازم به ذکر است از مسئولین و کارکنان شرکت کننده در مراسم جمع آوری کمک های مالی در صندوق امانی بانک ملی تجلیل شد.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا