استان ها

ارائه خدمات غیرحضوری به ۳ هزار دانشجوی خارجی/ ۳ بخش اصلی سامانه «مدبر» کدامند؟

داود بهراپور در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری آنا از مشهد، از راه اندازی دانشگاه آزاد اسلامی در مشهد با پذیرش کمتر از 3000 دانشجو خبر داد. – بیشتر دانشجویان ایرانی از عراق و افغانستان می آیند.

وی تصریح کرد: سامانه «توسعه» با هدف نظارت بر رضایتمندی، شفافیت و فرآیندها و با در نظر گرفتن نیاز به ارائه خدماتی که در اختیار دانشجویان خارجی نیست، در اختیار دانشجویان بین المللی و غیرایرانی قرار گرفته است. اداره کل فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد برای ارائه خدمات یکپارچه دانشجویی افتتاح شد.

3 جزء اصلی یک سیستم منبع چیست؟

مدیرکل فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه آزاد اسلامی مشهد افزود: سامانه توسعه از سه مولفه اصلی میز خدمت دانشجویی، میز خدمات حرفه ای و مدیریت مرکزی تشکیل شده است. ترکیبی و غیر یکپارچه.

ارائه خدمات غیر حضوری به دانشجویان خارجی

دانشگاه آزاد اسلامی دارای بخش ویژه ای برای امور دانشجویان بین الملل و غیرایرانی با بخش بررسی، تایید یا رد درخواست های دانشجویی می باشد. دانش آموزان به سرعت.

امکان صدور گزارش های مختلف

مدیرکل فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد فرصت صدور گزارش های مختلف به سازمان مرکزی دانشگاه، وزارت امور خارجه و … را از جمله سلف سرویس، نوسازی و نهایی شدن نظام آداب و حجاب، برشمرد. اطلاع رسانی به کتابخانه ها و مستندسازی حضور و غیاب کارکنان.

بهارپور افزود: معاونت فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه آزاد اسلامی تاکنون 140 رایانه را در بخش شبکه و سخت افزار ارتقاء داده، سیستم عامل 190 رایانه را ارتقا داده و 20 دستگاه چاپگر و اسکنر را تعمیر و راه اندازی کرده است. و با نظارت بر شفافیت اساتید و کارکنان فعال را رصد می کند.

انتهای پیام / 4121/4062

دکمه بازگشت به بالا