بین الملل

قصاب جنایت اسپایکر در دام الحشد الشعبی افتاد

یگان امنیت عمومی الحشد الشعبی امروز (جمعه) اعلام کرد که بیش از هشت سال از جنایات هولناک یک جاسوس عراقی می گذرد. دستگیری مردی به نام «زرگم ابوحیدر» که در این جنایت نقش داشت، ضروری بود.

به گزارش بغداد الیوم، او طی تحقیقاتی به کشتن 600 قربانی اسپایکر اعتراف کرد. هنوز فیلم هایی از دست داشتن یک جاسوس در قتل در تلفن همراه او وجود داشت.

تروریست داعش آدرس برخی از مقبره های سخنران را به نیروهای الهاشمی الشباب داده است که هنوز شناسایی نشده است.

حمله تروریستی تروریست های داعش در 14 ژوئن 2014 یکی از بدترین اقدامات داعش در عراق محسوب می شود و مردم این کشور تا سال ها در یادها خواهند ماند.

جنایت با همکاری برخی از عشایر منطقه. در جریان این حادثه که از 12 تا 15 ژوئن 2014 ادامه داشت، تعدادی از دانشجویان کالج نظامی اسپایک فرار کردند و 1700 نفر از دانشجویان داعش به ضرب گلوله کشته شدند. بسیاری از اجساد این قربانیان هنوز پیدا نشده اند و هر از چند گاهی چند جسد در رودخانه دجله که مربوط به پدیده اسپایکر است پیدا می شود.


«عمار سالم الرسام» اثر اسپایک کرایم، هنرمند عراقی

سه سال پیش، هشام الهاشمی، کارشناس تروریستی عراقی، به سه فرمانده داعش گفت که دستور کشتن توسط ابومسلم الترکمانی ابومو صادر شده است. تاز القرشی و بیش از 150200 تروریست داعش نیز دستورات او را اجرا کردند.

به گفته فرمانده سابق داعش، این دستور توسط افرادی انجام شده که نه پیشینه قومی، نه شغل، نه هویت و نه پیشینه مذهبی دارند.

به گفته آنها، جنایت اسپایکر یک اقدام تروریستی در مقابل البغدادی بود و ابوبکر البغدادی رهبر داعش تمایل به ارتکاب چنین جنایات شنیع داشت.


نمایشگاه Spiker Crime در محل جنایت و نزدیک رودخانه دجله

پایان پیام / m / t 2
این مقاله را به صفحه اول ارجاع دهید

دکمه بازگشت به بالا