استان ها

وزیر کشور از قول وزیر نفت برای احداث یکهزار واحد مسکونی ساکنان مناطق نفتی مسجدسلیمان تا دو سال آینده خبر داد+عکس

وزیر کشور از قول خود برای ساخت 1000 خانه در دو سال آینده خبر داد + عکس

به گفته وزیر کشور، مشکل جابجایی برخی از ساکنان آلوده به نفت و گاز در مجید سلیمان برطرف شده و وزیر نفت قول داده که سالانه روی هزار واحد باقی مانده کار کند.

به گزارش خبرنگار دانا نیوز از جانب اهوازاحمد واحدی امروز پنجشنبه 9 تیر در حاشیه نشست هیئت امنای مسجدسلیمان با حضور است. مقامات ایالت کوئینزلند و در شهر قانون شهر در ملاء عام تسخیر شد روزنامه نگاران درباره تصمیمات اتخاذ شده سفر جاده ای روزی به کوسستان گفت: از ولایات امروز صبح. زمين لرزهضربه زدن درخواست کننده و قرار است پس از زلزله 980 خانه در این مناطق ساخته شود. بازدید کنید انجام شده.

وی به روند ساخت قطعات اشاره کرد مسکونی وی گفت: ساخت و ساز در مناطق آسیب دیده رو به اتمام است مسئله هیچ چیز سنگین نیست؛ مسائل جدید در مورد ساخت هزار محل زندگی و انبار سد درخواست پیگیری.

وزیر کشور در خصوص درخواست تامین آب مناطق تحت تاثیر زلزله: این باید رعایت شود.»

درباره وحیدی فرودگاه وی گفت: مسجدسلیمان و تردد مردم از میادین نفتی به سایر نقاط باید سریعا تکمیل و عملیاتی شود. جابجایی ساکنان برخی مناطق آلوده به نفت دشوار است و گاز مسجد سلیمان نیز آباد شده است وزیر نفت او قول داد برای 1000 واحد باقیمانده 500 واحد در سال بسازد.

او در مورد موضوعات مرتبط صحبت کرد. شهرداری وی افزود: در این جلسه موضوعات مربوط به معوقات شهرداری مورد بحث و بررسی قرار گرفت و تصمیمات لازم برای رفع مشکلات شهرداری ها اتخاذ خواهد شد.

لازم به ذکر است وی در این دیدار در راه است. کشاورزیانتقال آب به مزارع مورد بحث قرار گرفته است.

شریک رضا فتوحی (معاون هماهنگ کننده پرونده اقتصادی)، ولی الله حیاتی (معاون ایمنی و انضباط) و محمد کنچی (معاون هماهنگ کننده پرونده) مدنیفرماندار کوستان حضور داشت.

گفتنی است فرمانداران و شهرداران چهار شهرستان. هفت و یکی دیگر و اندیکا و مسجد سلیمان در این جلسه برای بحث در مورد مسائل مربوط به کار شرکت کردند.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا