اجتماعی

لزوم بهره گیری از ظرفیت‌های دیپلماسی شهری در جهت رونق اقتصاد شهری

سخنگوی شهرداری تهران با اشاره به برگزاری نمایشگاه شهرهای خواهرخوانده و ظرفیت مدیریت شهری در تیرماه، گفت: باید از دیپلماسی شهری برای غنی سازی اقتصاد شهر استفاده شود.

به گزارش دانا نیوز. عبدالمطهر محمدکنی در همایش خواهران شهرها و همایش حکمروایی شهری روز چهارشنبه (21 تیر) در پارک گفتگو با محوریت اقتصاد شهری، جذب سرمایه گذاری و صادرات خدمات فنی و مهندسی.

وی افزود: اکنون پیشنهادی برای استفاده از ظرفیت فنی شهرداری تهران یا راه اندازی فروشگاه های شهروندی به پیشنهاد شهرهای همجوار داریم.

وی افزود: در بخشی دیگر از این نمایشگاه اسناد تاریخی شهر و شهرداری تهران رونمایی می شود که بخش قابل توجهی از این اسناد برای اولین بار رونمایی می شود همچنین در قسمت دیگر نمایشگاه برای مدیران شهرداری و پنل های ویژه خارج از مجموعه.” در صورت تمایل برگزار می شود و پس از تکمیل لیست پنل ها می توانید ثبت نام کنید.

سخنگوی شهرداری تهران، شهرداران یا مدیران، نمایندگان و سفرای 17 شهر خواهرخوانده تهران به این نمایشگاه دعوت شده بودند و افزودند غرفه مناسب به خواهرخواندگان ارائه می شود که در اختیار سفارتخانه ها خواهد بود. این نمایشگاه در پایتخت های کشور نیز غرفه خواهد داشت.

وی تاکید کرد: هدف از برپایی این نمایشگاه این است که صاحب نظران، اهالی رسانه، تصمیم گیران و تصمیم گیران درباره اینکه چه اقداماتی انجام شده و چه برنامه هایی دارند صحبت کنند. سعی کردیم با استفاده از این نمایشگاه کمترین هزینه را داشته باشیم و از آن برای برگزاری اسپانسر استفاده کنیم. از سوی دیگر، یکی از موثرترین اقدامات برای افزایش درآمد شهرداری، برگزاری همزمان فرصت های نمایشگاهی و سرمایه گذاری بین المللی در تهران است.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا