استان ها

برگزاری نمایشگاه تخصصی فرش دستباف در قزوین

به گزارش خبرگزاری کاوان آنلاین؛ احمد حرگامی مدیرعامل شرکت نمایشگاه بین المللی قزوین گفت: هنر.”

وی افزود: این نمایشگاه نقش مهمی در ارتقای پتانسیل تولیدکنندگان و صنعتگران فرش دستباف خواهد داشت و بستری ایده‌آل را برای زنان و مردان ایرانی برای نمایش زیباترین، جذاب‌ترین و ارزشمندترین صنایع دستی فراهم می‌کند.

تشییع خورگامی آل – چهاردهمین نمایشگاه ویژه فرش دستی و تابلو فرش از 6 لغایت 10 تیرماه به مدت پنج روز در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی ایالت کاوین برگزار می شود.

این مرجع تقلید ادامه می دهد: بیش از 30 تولید کننده و فعال از آذربایجان شرقی، کوم، زنجان، چهارمحال و باکتیاری، قزوین و تهران، محصولات و خدمات خود را در تمامی زمینه های فرش ابریشم، گبه، گلیم، فرش های عجیب و غریب، فرش های روستایی و عشایری، ضد باکتری ارائه می دهند. فرش و … ارائه.

«آشنایی مردم با این هنر ملی، حمایت از تولیدکنندگان داخلی، حمایت از صنعت و تولید ملی و احترام به شأن و ارزش دستبافت ایرانی، ایجاد فضایی برای ارتباط مستقیم بین مصرف‌کننده و تولیدکننده. «این یک نمایشگاه است.

مدیرعامل نمایشگاه در پایان گفت: از بازدید میهمانان گرامی از چهاردهمین نمایشگاه ویژه فرش دستی و تابلو فرش که از ساعت 16 الی 22 در نمایشگاه بین المللی کاوین برگزار می شود استقبال می کنیم.

.48

دکمه بازگشت به بالا