استان ها

استادان انقلابی پرچمدار جهاد تبیین باشند

محمدرضا مردانی در هشتمین اجلاس سراسری مسئولان مرکز اساتید را جابجا کنید دانشگاه آزاد اسلامی گفت: حوزه علمیه جهادگر گسترده و به روی همگان باز است اما اساتید انقلابی و مدال باید فهیم و آگاه باشند. پیشکسوتان عرصه جهاد در عرصه جهاد.

بعد، یکی از الزامات اساسی توسعه جمهوری اسلامی، اعتماد به نفس مردم و علما است. «می تواند جهاد باشد.

به گفته رئیس سازمان نشان معلمان، رهبر معظم انقلاب به ویژه در گفتگو با فرماندهان نیروی هوایی بر جهاد تابعین تاکید کردند و جهاد تبیین را اقدامی محدود و سریع دانستند.

مردانی جهاد تبیینی را یکی از پویایی های شکل گیری و تداوم نهضت تشیع دانست و گفت: واقعه کربلا احتمالاً در بازداشت است.

صحبت در مورد جهاد، تبیین، آمادگی ها، مضامین و محیط ها موضوعی مفصل است و پیشنهاد کرد اساتید برای حضور در عرصه جهاد، برای رسیدن به این مهم تبیین اهداف میان مدت و بلندمدت دشمن، تشویق شوند. جنگ روایتی بسیار مهم است، دشمن در ایران نفوذ سیاسی گسترده ای می کند، اخلاق مردم و علما را در غرب تخریب می کند، اخلاق کار را تضعیف می کند و اقتصاد کشور را نابود می کند. رقیب تمدن.

وی افزود: اساتید دانشگاه می توانند نقش مثبت اساتید انقلابی را در پیشرفت علمی، سیاسی و اجتماعی انقلاب اسلامی تبیین و ارتقا دهند.

اهمیت تبیین توسعه بی نظیر ایران در توسعه عدالت

مردانی تصریح می کند: اجرای بیانیه دوم انقلاب اسلامی و گذار به تمدن نوین اسلامی، فعالیت علمی و پژوهشی با رویکرد تحول اقتصادی و اجتماعی، بررسی نقش سلاح ها و فناوری های نوین در جبهه های جنگ و تبیین روش های نوین رسانه های غربی. برای هدایت افکار عمومی کاهش حمایت عمومی از جمهوری اسلامی و «نگاه به درون و برون قدرت» سخنی بر خلاف شعار «به بیرون نگاه کن و دستور بده» است. استادان انقلابی می توانند نقش داشته باشند.

وی گفت: «ایران همچنین در تلاش است تا پیشرفت‌های منحصر به فرد خود را در توسعه عدالت، بهبود نگرش‌های بهداشتی و برجسته‌سازی توسعه علمی و نظامی ایران، ترویج و تبیین پتانسیل‌های آن در حکمرانی خوب و کمک به دولت در بهبود استانداردهای خود توضیح دهد». مسائل اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی کشور حوزه هایی است که اساتید دیگری در آن حضور دارند و در عرصه جهاد فعال هستند.

به گفته رئیس سازمان نشان معلمان، امروز دشمنان نظام اسلامی از سلاح های کثیف برای اجرای ایدئولوژی جمهوری اسلامی استفاده می کنند. از دید همین جشنواره بینندگان دنیا و سکولار! اگرچه بین انتخاب تماشاگران جشنواره با انتخاب داوران و مسئولان حزبی تفاوت زیادی وجود دارد.

مردانی تاکید کرد: تفاوت این است که تماشاگران عادی آن فیلم را به عنوان یک فیلم سینمایی می بینند، اما نگاه مسئولین پشت این فیلم ابزار جنگ شناختی و تمدنی است.

گردآوری اساتید در عرصه جهاد فعالیت ها و استعدادهای بسیاری از متخصصان در عرصه های علمی، رسانه ای و هنری و نیز فعالیت چنین دانش، دغدغه و علاقه بسیار نگران کننده است. از مسئولان انتظار می رود.»

انتهای پیام / 4078 /

دکمه بازگشت به بالا