حوادث

سفر رییس جمعیت هلال احمر به ژنو

رئیس جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران برای شرکت در جلسات حقوقی کمیته بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر سال 2022 به ژنو سفر می کند.

به گزارش دانا نیوز جلسات قانونگذاری کمیته بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر شامل مجمع عمومی (28 ژوئن)، بیست و سومین مجمع عمومی (29-21 ژوئن) و مجلس نمایندگان (1 و 2 ژوئیه) است. رؤسای جمهور و نمایندگان شرکت می کنند دموکراسی ملی، فدراسیون صلیب سرخ و هلال احمر و کمیته بین المللی صلیب سرخ.

در پایان دوره چهار ساله هیات حاکمه، جلسه فوق العاده این هیات در بیست و سومین مجمع عمومی برگزار می شود. این آخرین جلسه مجمع عمومی جمعیت هلال احمر ایران در مقابل مجمع عمومی است که عضویت فعلی و جدید این نهاد به پایان می رسد.

در بیست و سومین مجمع عمومی، رئیس جمهور، معاون رئیس جمهور و جوامع ملی به عنوان اعضای هیئت حاکمه انتخاب می شوند. این کنفرانس به موضوعاتی مانند توسعه ملی جمعیت، تغییرات آب و هوا و تغییرات آب و هوایی خواهد پرداخت. علاوه بر موضوعات مطرح شده در کمیته میانجیگری و تسلیم، گزارش های کمیسیون جوانان، کمیسیون حوادث، کمیسیون تفتیش و کمیته های نظارت در اولویت قرار دارد.

در کنار بیست و سومین مجمع عمومی، کارگاه های آموزشی مختلفی برای رسیدگی به موضوعاتی مانند اعتماد و پاسخگویی، استراتژی جهانی جمع آوری کمک مالی و استراتژی تحول فدراسیون جهانی برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری جمعیت هلال احمر، مجمع عمومی مجلس نمایندگان پس از اختتامیه با حضور انجمن های بین المللی فدراسیون و سازمان های بین المللی تغییرات اقلیمی تشکیل می شود. موافقتنامه مدنی جدید با توجه به استراتژی مهاجرت، همکاری، خلع سلاح هسته ای و تقویت تاب آوری جوامع شهری تصویب می شود.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا