اجتماعی

بیانیه سازمان بهشت زهرا در مورد ویدیوی “دختران بابا آنتون”

بهشت زهرا(س) توهین آشکار به مقدسات و ایمان جامعه اسلامی در ویدئوی تبلیغ دختران بابا آنتون را محکوم کرده است.

به گزارش دانا نیوز، به نقل از سازمان بهشت ​​زهرا، بهشت ​​زهرا قداست و اعتقاد جامعه اسلامی به کار رفته در این ویدئو را به شدت محکوم و محکوم کرد. معرفی دختران بابا آنتون، کرد حاکم، به دلیل فیلمبرداری غیرمجاز این گروه از باغ حذیره زهرا(س) و کثیفی های استفاده شده در این ویدئو، پیگیر این پرونده است.
متن این بیانیه به شرح زیر است.

“به نام خدا
كسانى كه به خدا و رسولش و نيكوكاران و شهيدانى كه با آنها هستند ايمان آورده اند، اجرشان اجرشان است.
و اما کسانی که به خدا و رسولان او راستگو و حکیم ایمان دارند و برای آنان پاداشی از جانب خداست. پاداش اعمالشان و نور ایمانشان است.
انتشار ویدئوی کوتاهی که اخیراً در تبلیغ این درام و اجرای غیرعادی ضبط شده در بهشت ​​منتشر شده است، خشم مردم و مردم وفادار و شهیدپرور را برانگیخته است.
آنچه در این ویدئو دیدیم بی احترامی به مقدسات دینی و بی احترامی به امام راحل و شهدا در بهشت ​​احبش زهرا (سلام الله علیها) است که واقعا غیر قابل بخشش است.
پس از انتشار این ویدئو مشخص شد که حذیره زهرا (ره) غیرانتفاعی بوده و بازیگران نمایش مجاز به فیلمبرداری در این مکان مقدس نیستند. این ضبط نیز ساعاتی قبل از خاکسپاری مومنان در این سازمان انجام شده است.
این تیم همچنین فیلمی از عدم تماس آژانس با عوامل انتظامی آژانس که در محل ساخت و ساز حضور نداشتند تهیه کردند.
همچنین با پوشاندن قبور خالی، حوادث و حواشی ناشی از آن در عرض چند روز از روی کار آمدن دولت جدید در بهشت ​​از بین رفته است. این گروه با ساختمانی برای پوشاندن قبور، از فرصت استفاده کردند و ویدیویی ساختند.
حضرت زهرا(س) اولین حادثه غیرعادی را محکوم و از عموم مردم و به ویژه عذرخواهی از این حادثه که پس از تماس مکرر با گروه نمایش رخ داد، خواستار شدند. خانواده شهدا.
مسئولیت آن نیز بر عهده گارد ارتش است و نمی توان از کوتاهی این نیروها چشم پوشی کرد.
اهانت آشکار به مقدسات جامعه اسلامی و فعالیت های غیرقانونی این سازمان در ضبط و انتشار این کلیپ در محل بهشت ​​اقوام و توسط امام شهدا و ایثارگران به شدت محکوم می شود.
انتظار می رود وزارت فرهنگ و امور اسلامی با حضرت زهرا(س) برخورد کند و بگوید عوامل دختر بابا آنتون باید پاسخگوی عملکردشان باشند. و اقدام غیر رسمی با دستورات. سابقه حرفه ای آنها را کنار بگذارید.
در نهایت این ویدئو به دلیل ضبط غیرقانونی و تصاویر و محتوای غیرعادی توسط مراجع ذیربط در دستور کار قرار گرفت.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا