استان ها

لاستیک بارز کردستان بیش از 30 درصد تایر سواری کشور را تامین می کند

لاستیک کردستان تامین کننده بیش از 30 درصد لاستیک های کشور است

به گفته مدیر تایر بارز کردستان، شرکت تایر پیور بارس کردستان بیش از 30 درصد لاستیک های سواری کشور را تامین می کند.

خبرگزاری دانا نیوز از کردستان گزارش داد؛ به گفته مدیر کارخانه تایر بارز کردستان؛ شرکت تایر بارز کردستان با بیش از 30 درصد سهم در صنعت تایر یکی از بزرگترین تولیدکنندگان تایر در کشور می باشد.

طاهر یوسفی توضیح داد؛ این شرکت یکی از مراکز تولیدی پیشرو در منطقه با استفاده از ماشین آلات و تجهیزات تخصصی روز دنیا می باشد.

او گفت؛ مقام معظم رهبری سالها با تمرکز بر تولید تاکید کردند که این شرکت با تلاش و کوشش اخیراً با تولید 16260 حلقه در روز به نقطه عطف دیگری در تاریخ لاستیک کردستان دست یافته است. رکورد محصول تنوع محصول را افزایش داد.

به گفته یوسف، وی در حال برنامه ریزی و استخدام حدود 60 نیروی انسانی است که در چند ماه گذشته تحت معاینه عمومی قرار دارند. به طور چشمگیری افزایش می یابد.

همچنین طی بخشنامه ای از سوی سازمان تامین اجتماعی برای تجلیل از خانواده های معظم شهدا، ایثارگران و قشر زحمتکش اقدام به تغییر وضعیت کارکنان کرد. لازم به ذکر است که علاوه بر ایجاد بار مالی برای این شرکت، تصمیم به سرمایه گذاری در سرمایه، سرمایه انسانی و برنامه ریزی برای بهبود وضعیت معیشتی کارکنان خود نیز گرفته است. .

در پایان از مدیریت ارشد سازمان تامین اجتماعی و شرکت سرمایه گذاری اجتماعی که این اقدامات را برای احترام به کارکنان و دارایی های خود و ارتقای هویت اجتماعی و سازمانی انجام داده اند تشکر می کنم.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا