اجتماعی

سنگ‌اندازی‌ بانک‌های خصولتی در مسیر ازدواج/ صدای دبیر شورای هماهنگی بانک‌های گلستان در آمد

دانا نیوز/ گلستان دبیر کل بانک استانداری عنوان می کند: برخی بانک ها هنگام بازپرداخت وام ازدواج سنگسار می شوند. ”

خوزه گادر که امشب در جلسه کمپ حمایت از خانواده و جوانان ایالت گلستون صحبت می کرد، گفت که بنیاد مسکن اولویت را به اعطای وام مسکن روستایی می دهد و یا اینکه منابع محلی در اولویت ازدواج است. ، تمامی مناطق برای تامین امکانات لازم ضروری است و تعداد پرونده های ما زیاد است.

وی افزود: از 10552 پرونده تشکیل شده در سیستم بانکی بلندی های جولان، 1514 پرونده باید قبوض آب و برق را پرداخت کنند. Utilities به تازگی شروع شده است.

دبیر شورای هماهنگی بلندی های جولان گفت: سال گذشته 43 هزار و 310 فقره وام ازدواج در 14 بانک و مؤسسه عضو کمیسیون گزارش شد. از این تعداد 24000 298 توسط شبکه بانکی پرداخت می شود.

قدیر گفت که ثبت درخواست ازدواج از اردیبهشت امسال آغاز شد.

به بانک‌های ملت و صدارت، دو بانک بزرگ کشور، هشدار داده شده که بسیاری از تذکراتی که به این گروه داده‌ایم بی‌اثر است و برخی بانک‌ها عمدا مشتریان خود را اخراج کرده‌اند. القاعده و اعتبار 4 درصد!

دبیر شورای هماهنگی اهداف بلندی های جولان گفت: متأسفانه برخی بانک ها دچار مشکل هستند و بیشتر به سودآوری مؤسسات خود توجه می کنند. 47 پرونده از بانک سپه، 350 فقره از 792 پرونده از بانک ششاورزی، 731 پرونده، ملت 3 هزار و 231 و از 2 هزار و 513 صورتحساب بانکی 641 پرونده وصول شده است.

بر اساس آمار موسسه زایشگاه کدیر از یک هزار و 373 درخواست زایمان 403 مورد پرداخت شده است که 970 مورد آن در دست بررسی است و هیچ مراجعه بانکی ارائه نشده است و پرونده در حال تکمیل شدن است.

وی گفت: 503 پرونده از 2999 پرونده در بخش خدمات زایمان توسط ملت پرداخت شده است و 1120 پرونده در انتظار پرداخت هستند. در صحبتی که با این گروه دارم به صراحت می گویند که مشکل خاصی وجود ندارد.

دبیرکل شورای هماهنگی بانک گلستون افزود: بانک تجارت 56 مورد پرداختی، هزار و 824 فقره درخواست پرداخت سود، بانک مسکن 36 مورد از 82 مورد، بانک رفاه از 277 مورد و بانک آنلاین ایران از 25 مورد از مجموع 25 مورد. 259 مورد. پنج موضوع پرداخت نشده از بانک صنعت و معدن وجود دارد.

قدیر تاکید می کند: در گفتگوهای قبلی با بانک های مختلف با حضور فرماندار گلستون تاکید شد که بانک ها بر ازدواج و فرزندآوری تمرکز کنند و این مهم را تسهیل کنند.
انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا