اجتماعی

ابعاد حادثه سرقت از بانک ملی با حضور مسئولان مربوطه در وزارت کشور بررسی شد

ابعاد سرقت با حضور مسئولان وزارت کشور بررسی شد.

در این جلسه که به ریاست معاون وزیر و دبیر شورای امنیت برگزار شد، مقامات ارشد کشور نیز حضور داشتند.

دانا نیوز به نقل از یک منبع در وزارت کشور، بررسی مسائل فنی، قضایی، حقوقی، امنیتی و انتظامی و خطر سرقت جزئی برای حفاظت از صندوق امانات بانک‌های سراسر کشور را بررسی کرد. جلسه ای با حضور قوه قضائیه، فرماندهی انتظامی کل کشور، بانک مرکزی، مدیرعامل بانک ملی و سایر مسئولان ذیربط روز دوشنبه در سید مجید برگزار شد. میراحمدی معاون وزیر و دبیر شورای امنیت.
در این جلسه، وضعیت امنیتی شعبه بانکی مسروقه مورد بحث و بررسی قرار گرفت و ترتیبات، دستورالعمل ها، ضوابط و مقررات مربوطه، نحوه نظارت بر اجرای آن و نحوه اطمینان از ایمنی و امنیت حساب های بانکی در سراسر کشور تشریح شد.
کارشناسان در جلسه امروز توصیه های مطرح شده در جلسه امروز را به دقت بررسی کرده و تصمیم گرفتند در جلسه هفته آینده تصمیم نهایی را اتخاذ کنند.
علاوه بر این، بانک مرکزی و وزارت اقتصاد و دارایی موظفند ظرف یک هفته اصلاحاتی را به شورای امنیت ارائه کنند تا سپرده‌های مطمئن تضمین شود و مقررات بین مشتریان و بانک‌ها بهبود یابد. مراحل تایید را طی کنید.
سید مجید میراحمدی معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور و دبیر شورای عالی امنیت ملی ابراز امیدواری کرد که اقدامات لازم برای جلوگیری از وقوع حوادث ناگوار که موجب بی ثباتی کشور شود، انجام شود. برخی از دستورالعمل های مرتبط، با پشتکار به کار خود ادامه دهید.
در این جلسه از اقدامات چشمگیر فرجا و همکاری دادستانی تهران تقدیر و تشکر شد.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا