اجتماعی

سرقت‌های خرد از دغدغه‌های مردم است/ برخورد قاطع پلیس با قاچاق سلاح

وی گفت: اقدام رضایت بخش در این زمینه یکی از دغدغه های اصلی مردم است اما باید اقدامات پیشگیرانه را انجام دهیم.

به گزارش دانا نیوز سردار در جمع خبرنگاران در فرماندهی انتظامی ویژه شرق تهران گفت: با توجه به اینکه تهران پایتخت است، تهران یکی از مهمترین استان های کشور است. از طرفی شهرهای اطراف پایتخت جایگاه ویژه ای دارند.

مجموعه نیروی انتظامی کشور اعلام کرد سه دستور انتقام جویانه برای اداره حریم تهران بزرگ و غرب تهران و شرق تهران تهیه کرده است که خوشبختانه همه مسئولان مدیریتی در راستای خدمت به مردم و مردم تلاش می کنند.

جانشین فرمانده کل قوا امروز از فرمانده انتظامی ویژه شرق تهران بازدید کرد. تهران حالت دارد.

رضایی با اشاره به ایثارگری های نظام و انقلاب اسلامی در منطقه برای 3000 شهید گفت: خارجی ها، کار سخت با اراذل و غیره باید بیش از هر زمان دیگری مورد توجه قرار گیرند.

دزدی های خرد مستمر یک نگرانی عمومی است. خوشبختانه گام های رضایت بخشی در این زمینه برداشته شده است، اما انجام اقدامات پیشگیرانه در این زمینه حائز اهمیت است. در زمینه ساخت و ساز، شهرداری ها باید مجوزهای ساختمانی و الزامات انضباطی و همچنین کار را تکمیل کنند.

وی گفت: توجه به محیط زیست، توصیه های پلیس، دوربین های شهری و … می تواند از سرقت جلوگیری کرده و یا حتی تا حدودی کاهش دهد.

در رابطه با قاچاق مواد مخدر، مواد 16 و 41 برای رفع این مشکل ضروری است. باید به جمع آوری معتادان متجاهر توجه ویژه شود و کسانی که در کانون مانده اند با سلامت به جامعه بازگردند.

رضا تاکید می کند که داشتن و نگهداری سلاح گرم جرم است. همچنین تابعیت را نقض می کند. امنیت بارها از سوی پلیس به عنوان “خط قرمز” توصیف شده است و گفته می شود مقامات انتظامی با دلالان اسلحه برخورد می کنند.

به گزارش سایت پلیس، جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: این یکی از مواردی است که باید به آن رسیدگی شود.

رضایی: ما در همکاری با اراذل و اوباش هیچ آسایشی نداریم.

وی گفت: این نمایشگاه فداکاری مجاهدان در مبارزه با سرقت را نشان می دهد. و سارقان و ج. این در حالی است که جمهوری اسلامی ایران در همه زمینه ها اقدامات انضباطی انجام می دهد.

وی همچنین از دولت و مجلس خواست تا به مشکلات ترافیکی شهرهای شمالی کشور در جاده های پر ازدحام و ازدحام رسیدگی کنند. کشور.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا