استان ها

اختراع دستگاه هوشمند آماده‌سازی اسپرم

محمد جواد سرواقدی شرکت کننده در این مراسم همراه با تهیه اسپرم هوشمند در نمایشگاه ده ازمید دانشگاه آزاد اسلامی با حضور در غرفه سرویس خبر آنا گفت: بر خلاف روش های استاندارد، در اسرع وقت نمونه برداری کنید.


ادامه مطلب

آماده سازی خون برای آزمایش نانوفیلتر

آسایش، آرامش خاطر و صرفه جویی در مصرف انرژی با تکنولوژی مدرن خانه

2 دستگاه اکسیژن ساز اولیه وارد بازار می شوند

دستگاه «توان قابل حمل» جایگزینی برای روشنایی اضطراری است


وی افزود: یکی دیگر از اهداف این دستگاه توانایی تشخیص اسپرم مرد از DNA است که با روش های مرسوم امکان پذیر نیست. شانس تولید مثل موفقیت آمیز با شناسایی اسپرم مردانه در فرم خوب و به حداقل رساندن آسیب DNA به میزان زیادی افزایش می یابد.

اختراع ابزار هوشمند آماده سازی اسپرم مردانه

به گفته مهندس نیزاد سرو گسار خالق و مدیر عامل جوان، ابزار هوشمند تهیه اسپرم مردانه که برای تهیه بیضه استفاده می شود، وابسته به مواد شیمیایی و تجهیزاتی مانند سانتریفیوژ نیست که می تواند بر سلامت اسپرم و افزایش باروری تاثیر مثبت داشته باشد. بیشتر از آن.

واحد دانشجویی پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: مهمترین و اساسی ترین هدف این نوآوری کاهش هزینه های درمان ناباروری برای زوجین و کاهش هزینه های آزمایشات آزمایشگاهی و افزایش نرخ باروری است.

به گزارش آنا، دبیرستان دانشگاه آزاد اسلامی با هدف ایجاد بستری برای کسب و کارهای نوپا به منظور ارتقای دستاوردها، دستاوردها و عملکردهای حوزه فناوری و فناوری این دانشگاه تحت عنوان «عصر امید» است. و دانش و فرصت های شغلی برای دانشجویان در چهلمین سالگرد تاسیس این دانشگاه با 1000 تیم تحقیقاتی و زیرساخت، 1000 ایده و استارتاپ و 1000 شرکت فناوری و نوآوری از روز هشتم تا یازدهم کورد 1401 مصلای تهران.

انتهای پیام / 4121/4062 /

دکمه بازگشت به بالا