عمومیبرترین های کسب و کار

راهکارهای زیباسازی دکوراسیون داخلی منازل مسکونی

با توجه به افزایش نیاز به زیباسازی طراحی داخلی مسکونی، گروه های بسیاری با استفاده از سبک های مختلف سعی در هرچه بهتر اجرا کردن دکوراسیون داخلی منزل دارند که از میان تمامی انها شرکت طراحی داخلی مهران طاهری با وجود کادری مجرب می تواند بهترین انتخاب برای این مورد باشد.

طراحی داخلی مسکونی برای افراد دارای اهمیت بسیاری است زیرا خانه برای افراد مکانی جهت آرامش و ایجاد حس امنیت است. پس باید طوری طراحی شود تا بتواند این احساسات را به فرد القا کند. طبیعت هرکدام از ما هم به گونه ای است که به فضاهایی علاقه مندیم که ترکیب و بافت هماهنگ و زیبایی داشته باشند.

طراحی داخلی مسکونی چگونه باید باشد؟

بسیاری از افراد تصور می کنند برای داشتن منزلی زیبا و لوکس حتما باید از اشیای تزئینی گرانبها و وسایل لوکس و گران قیمت در طراحی داخلی منزل استفاده کرد، اما این تفکری اشتباه است. اولین نکته در دکوراسیون داخلی منزل هارمونی و تناسب اشیای منزل با یکدیگر و انتخاب ترکیب رنگ مناسب است.

وسایل و ترکیب رنگ انتخاب شده باید تعادل را در فضای منزل برقرار کنند و با یکدیگر هماهنگی داشته باشند وگرنه باعث ایجاد فضایی گیج کننده می شوند و نمی توانند زیبایی خود را به نمایش بگذارند. استفاده از وسایل تزئینی زیاد در دکوراسیون داخلی منزل می تواند حس آشفتگی و سردرگمی را به افراد القا کند و همچنین انتخاب طرحی بسار ساده نیز می تواند محیط منزل شما را بی روح جلوه دهد.

انتخاب رنگ در دکوراسیون داخلی مسکونی

رنگ ها تاثیر بسیاری بر زندگی ما دارند. در روانشناسی نیز از رنگ ها برای شناخت شخصیت افراد استفاده زیادی می شود. انتخاب رنگ برای طراحی داخلی خانه می تواند تا حد زیادی نشان دهنده شخصیت و تمایلات درونی شما باشد. رنگ ها همچنین تاثیرات بسیاری بر زندگی ما از جمله احساسات ما دارند. کیفیت و جذابیت طراحی دکوراسیون فضای کسب و کار، از اولین فاکتورهایی است که نظر بیننده را به خود جلب می ‌کند. از این رو، توجه به این موضوع اهمیت زیادی دارد.

اصول طراحی داخلی و دکوراسیون مغازه در گروه معماری مهران طاهری

طراحی داخلی مغازه، عامل مهمی در رونق کسب‌وکار و افزایش فروش است. درعین‌حال، نحوه دکوراسیون و نوع آرایش هر یک از فضاهای صنعتی، مسکونی، فرهنگی و خدماتی از استانداردهای متفاوتی برخوردار هستند و از این جهت استفاده از گروه حرفه‌ای طراحی که ضمن برخورداری از مهارت و خلاقیت، به نرم‌افزارهای طراحی مسلط باشد، موجب ارتقاء کیفیت زندگی و کسب‌وکار می‌شود.

در «دکوراسیون داخلی مغازه» با توجه به نوع فعالیتی که در آن انجام می‌شود، الگوهای مختلفی متناسب با متراژ و اندازه مغازه، محل قرارگیری آن، نوع کالا و خدمات مورد عرضه و … قابل اجراست. علاوه بر این موارد، ویژگی‌های جامعه هدف نیز موردتوجه قرار می‌گیرد. منظور از «جامعه هدف» مشتریان بالقوه‌ای ست که در صورت مشاهده فضا، از رهگذر به خریدار تبدیل می‌شوند. طراحی دکوراسیون مغازه باید متناسب با سلیقه، سن، جنسیت و طبقه اجتماعی-اقتصادی خریداران احتمالی باشد.

طراحی مغازه در سه بخش مجزا، اما مرتبط با هم قابل‌بررسی است: ویترین، ورودی، فضای داخلی.

ویترین

اگر از طراحان دکوراسیون بپرسید کدام قسمت از فروشگاه یا مغازه بیشترین اهمیت را در طراحی دارد، در پاسخ به «ویترین» اشاره می‌کنند. همچنین فروشندگان با تجربه می‌دانند ویترین مناسب، ارتباط مستقیم با فروش دارد و هرقدر پول و زمان صرف آن شود، می‌ارزد. بهتر است ویترین به‌گونه‌ای طراحی شود که مشتریان متنوعی را از اقشار مختلف و با علایق و سلایق متفاوت جذب کند. در طراحی ویترین باید:

  • نورپردازی به‌گونه‌ای باشد که اشیا و اجناس جلوه بیشتری بیابند.
  • رنگ‌بندی فضای ویترین متناسب با سلیقه مشتریان احتمالی باشد.
  • نوع چیدمان متناسب با نوع اجناس باشد
  • برچسب کد و قیمت کالا، واضح و خوانا باشد.
  • لوازم جانبی ویترین که اجناس بر روی آن قرار می‌گیرند یا به آن متصل می‌شوند، خاص و متفاوت باشد و بیننده را میخکوب کند.

طراحی دکوراسیون اداری و معماری داخلی با مهران طاهری

در طراحی داخلی اداری باید نکات زیادی را در نظر گرفت زیرا اجرای صحیح طراحی داخلی اداری تاثیر مستقیمی در افزایش یا کاهش بازدهی کارکنان دارد. طراحی داخلی اداری باید بسیار زیبا و همچنین کاربردی و در عین حال ظریف و متمایز باشد. دکوراسیون اداری باید به گونه ای طراحی شود که نه تنها برای کارمندان بلکه برای مشتری نیز جذاب باشد.

در طراحی داخلی اداری علاوه بر مدرن و شیک بودن که دغدغه بسیاری از مدیران و طراحان داخلی است، باید پارامترهای لازم و شرایط بهینه را نیز در نظر گرفت. در واقع طراحی دفتر کار باید به گونه ای باشد که تاثیر خوب و مطلوبی بر روحیه و احساسات کارکنان داشته باشد و روند کار در این زمینه را بهبود بخشد. در این مقاله به طراحی داخلی اداری می پردازیم.

طراحی داخلی اداری شیک و مدرن

در طراحی اداری علاوه بر توجه به زیبایی شناسی و مدرن بودن فضای داخلی، باید به بهینه سازی فضا به خصوص برای بهبود کاربرد، شنوایی و بینایی نیز توجه داشته باشیم که این مهم است. علاوه بر این در طراحی داخلی دفتر کار باید به این نکته توجه داشته باشید، در استفاده از وسایل به کار رفته در طراحی دفتر کار باید به چیدمان مبلمان نیز توجه کرد.

اگر فضای ما در طراحی داخلی فضای اداری کوچک است، باید سعی کنیم در طراحی داخلی چنین فضاهای کوچکی از کابینت و قفسه های اداری استفاده کنیم تا محل کارمان نظم بیشتری داشته باشد. در طراحی داخلی اداری نکته بسیار مهم نورپردازی مناسب و بی عیب این فضا می باشد، علاوه بر طراحی دکوراسیون داخلی اداری باید از رنگ هایی استفاده کرد که علاوه بر زیبایی بر روحیه کارکنان و کارمندان تاثیر مثبت داشته باشد.

اگر از افرادی هستید که می خواهید دکوراسیون دفتر و دفترتان شیک و مدرن باشد، باید در انتخاب مبلمان، میز و صندلی دقت کنید و علاوه بر مدرن و شیک بودن، از میز و صندلی های راحت و مجلل استفاده کنید. . همچنین می توانید در طراحی دکوراسیون داخلی اداری مدرن از گل های طبیعی یا مصنوعی زیبا استفاده کنید تا طراحی داخلی ساختمان اداری را زیباتر و زیباتر کرده و حس تازگی را برای شما به ارمغان بیاورد.

استفاده از قاب ها و تابلوهای نقاشی زیبا و نفیس نیز می تواند نقش بسزایی در زیبایی و شکیل شدن فضای داخلی ساختمان اداری داشته باشد.

دکمه بازگشت به بالا