اجتماعی

لزوم تخصیص اعتبارات به تناسب میزان برخورداری شهرستان ها

به گفته مدیر تهرانی، توزیع وجوه باید از این نظر مشخص شود که شهرستان ها خوشحال هستند یا خیر.

به گزارش دانا نیوزمحسن منصوری در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان تهران گفت: با توجه به نیاز به گیاهان دارویی و موضوع آبرسانی و فاضلاب شهر تهران، از زمان سفر رئیس جمهور، اعتبارات متمرکز و مورد نیاز برای این منظور اختصاص یافته است. این برنامه ها را در سریع ترین زمان ممکن مدیریت کنید.

در عین حال تخصیص اعتبارات ملی و منطقه ای باید در سطح شهر و به میزانی که هر شهرستان به متقاضیان عدالت اجتماعی دسترسی داشته یا نداشته باشد، عمومی شود.

مدیریت تهران تاکید می کند که مردم در اجرا یا اجرای طرح های تهدید کننده زندگی خود خیلی کند نباشند.

وی گفت: مهمترین نکته در اشتغال زایی تکمیل چرخه آموزش و تکمیل است و بازپرداخت وام ها و کمک های بلاعوض در این صورت ادامه خواهد داشت و اهرم اعتباری منجر به تولید ثروت می شود.

به گزارش دانا نیوز، در بخشی دیگر از این نشست علاءالدین آزوجی – رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران – کارگروه شورای برنامه ریزی و توسعه استان تهران را نیز تشکیل داد که در آن به موضوعات توسعه ای پرداختند. شورا با این گروه تماس گرفته است.

در نهایت در این جلسه توسعه شهر ملارد، مسائل و مشکلات پارک فناوری پردیس و نقش برنامه ریزی شده شرکت مدیریت و برنامه ریزی تهران از توزیع تبصره 18 مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا