اجتماعی

آمار بیماران کرونایی در گلستان دو رقمی شد

دانا نیوز/ گلستان رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستون گفت: در حال حاضر 99 بیمار مبتلا به بیماری قلبی در بیمارستان های استان گلستون بستری هستند.

سعید گل فیروزی در گفت و گو با خبرنگار انا گفت: در حال حاضر 99 بیمار قلبی در بیمارستان های گلستان بستری هستند که 32 نفر از آنها در بخش مراقبت های ویژه و 15 نفر از طریق تجهیزات بستری هستند. تنفس مصنوعی ادامه دارد. برای زندگی.

وی به رنگ کرونا در گلستان اشاره کرد و افزود: شهرستان‌های گرگون، غارهای گنبد، گمیشان، مینودشت، آقالا، آزادشهر و رامیان هم‌اکنون در استان کرونا و کردکوی بندرگاز قرار دارند. ، بروک-ترکمن، علی آبادکتول، کالاه، مراوه تپه و گالیش در منطقه زرد کرونا هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان با اشاره به اینکه روند ابتلا به کرونا در استان گلستان رو به کاهش است، خاطرنشان کرد: خوشبختانه در حال حاضر هیچ شهری با کرونا قرمز و نارنجی در استان وجود ندارد.

گلفیروزی می‌گوید تعداد بیماران قلبی در گلستانو در ماه‌های اخیر دو برابر شده است، اما این به معنای پایان یافتن بیماری‌های قلبی عروقی نیست.

جامعه از ما خواسته است که پروتکل های بهداشتی را رعایت نکنیم، فاصله اجتماعی را رعایت نکنیم و هر سه واکسن کرونا را در سطح جدید یا بالاتر نگه داریم.
انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا