حوادث

رایزنی هلال احمر با مسئولان سعودی و سازمان بهداشت جهانی برای اصلاح دستورالعمل واکسن کرونای حجاج

رئیس جمعیت هلال احمر با تاکید بر اثربخشی و اثربخشی واکسن ها در ایران برای کنترل کرونا گفت: خواسته ما اصلاح دستورالعمل ایمن سازی امسال است و مکاتبات لازم با مسئولان بوده و خواهد بود.

به گزارش دانا نیوز پیر خوزه کولیوند با اشاره به ماه سرخ به عنوان حافظ سلامت و مراقبت های پزشکی مسافران ایرانی در سرزمین وحی نتیجه گیری کرد.

وی افزود: عربستان سعودی واکسن های ایرانی را در دستورالعمل حج امسال قرار نداده است که در فاصله زمانی محدود تا آغاز حج، خطری را تهدید می کند. با توجه به نتایج موثر واکسن های ایرانی برای کنترل بیماری عروق کرونا ویروس قلب در ایران، هدف ما بهبود این دستورالعمل است و ارتباطات لازم صورت گرفته و ادامه دارد.

وی بر لزوم مکاتبات ویژه بین رئیس جمعیت هلال احمر و رئیس وزارت بهداشت عربستان، شمال آفریقا و فدراسیون بین المللی خاورمیانه و مدیر سازمان جهانی بهداشت در شرق مدیترانه تاکید کرد. دستورالعمل ها و واکسن های خانگی را در اختیار زائران ایرانی در سرزمین وحی قرار داده ایم.

رئیس جمعیت هلال احمر بر اثربخشی و موفقیت واکسن های ایران در کاهش، کنترل و پیشگیری از ویروس کرونا تاکید کرد. کشورهایی که می توانید در آنها خرید کنید “ما هیچ واکسنی نداریم.

به گزارش سازمان هلال احمر کولیوند تاکید کرد: برگزاری ویدئو کنفرانس با مسئولان مربوطه در دستور کار قرار گرفت.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا