استان ها

تمرکز زیادی بر آکادمی رشته های مختلف داریم

موفقیت: ما تمرکز زیادی روی آکادمی ها در رشته های مختلف داریم.

مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان گفت: با توجه به اینکه باشگاه ذوب آهن اصفهان از ساختار خوبی در عرصه بسکتبال برخوردار است، تصمیم گرفته شد به جای کار در کنار هم به سمت بخش های کم درآمد حرکت کند.

خبرگزاری دانا نیوز از اصفهان گزارش داد محمدرضا ساکت روز دوشنبه (26 اردیبهشت 1389) در مسابقات قهرمانی هندبال بانوان سپاهان در جمع خبرنگاران گفت: حضور بوکسورهایی مانند یوسف زاده و لطفی در هیئت مدیره باشگاه سپاهان خوب بود. تمرکز و برنامه ریزی برای هندبال با ارتقای دانش در مدارس، دانشگاه ها و مربیگری و ارسال آن به دوره های بین المللی انجام می شود.

وی با اشاره به وضعیت لیگ برتر افزود: تیم‌های دختر و پسر واجد شرایط سپاهان افتخار می‌کنند که یکی از سخت‌ترین و طولانی‌ترین لیگ‌های هندبال کشور هستند و امیدوارم طلوعی تازه برای هندبال طلایی اسپانیا باشد. این باشگاه سال‌ها در هندبال ملی پیشگام بوده است. «و او تعدادی از بهترین بازیکنان تیم ملی را ارتقا داده است. امیدوارم این کار را انجام دهیم.

به گفته مدیرعامل باشگاه سپاهان، زمین های پیش بینی شده برای سال 1401 توسط هیئت و قهرمانان ورزش، هندبال، فوتبال، سگ، تیراندازی، فنس، دوچرخه سواری، والیبال و سایر رشته های کشوری، کارگری و … مورد ارزیابی قرار گرفته است. در مسابقات قهرمانی حضور خواهند داشت. ما همچنان در هندبال در تیم های مردان و زنان و در رده های سنی مختلف قوی تر هستیم.

«سال آینده بسکتبال در آموزش و پرورش وجود نخواهد داشت، باشگاه ذوب آهن اصفهان با توجه به ساختار خوبی که دارد، تصمیم دارد به سطح آموزشی پایین تری برود. به جای کار موازی.”

وی افزود: در رشته والیبال در لیگ جوانان و لیگ والیبال با هم هستیم و امیدواریم بتوانیم با تربیت بازیکن بتوانیم والیبال اصفهان را احیا کنیم. البته والیبال بانوان در دست بررسی است و هنوز قطعی نشده است.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا