اجتماعی

بعد از فوت چند نفر در بندر عباس عوامل تهیه و توزیع مشروبات الکلی دستگیر شدند

مجتبی قهرمانی، افزود: دادسرای عمومی و انقلاب بروک عباس در عملیات غافلگیرانه پلیس اطلاعات و امنیت ناحیه، چندین مرکز بزرگ تهیه، نگهداری و فروش مشروبات الکلی داخلی را در بندرعباس شناسایی کرد. لیتر مشروبات الکلی کشف و ضبط شد.

وی در تشریح جزئیات این خبر گفت: بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان طی 48 ساعت گذشته افراد زیادی به دلیل مسمومیت با الکل در بیمارستان شهدای محمد بندرعباس بستری شده اند. دادگستری استان.

به گفته قهرمانی، تحقیقات درباره علت مرگ و مسمومیت چند نفر با دستور مقام قضائی، اقدامات فنی و پلیسی آغاز شده و تحقیقات برای شناسایی و دستگیری عاملان این حادثه آغاز شده است. از آن اول اولش.

وزارت دادگستری تصریح کرد: در شهر بروک عباس، ماموران پلیس با تلاش بی وقفه و شگردهای پلیسی دو خریدار مشروبات الکلی صنعتی، 2 صنایع دستی و 8 توزیع کننده را دستگیر کردند. تهاجم.

قهرمانی افزود: یک شرکت باربری که محموله های مشروبات الکلی صنعتی را از استان های همجوار به بندرعباس قاچاق می کرد با دستور قضایی دستگیر شد.

وی ادامه داد: تحقیقات و اقدامات پلیسی برای شناسایی و دستگیری سایر متهمان ادامه دارد و نتایج متعاقبا اعلام خواهد شد.

وی با بیان اینکه اطلاعاتی از سوی دانشگاه علوم پزشکی منطقه برای جلوگیری از آسیب بیشتر ارائه شده است، گفت: اقدامات پیشگیرانه و نظارت بر رفتار خانواده فرزندان و آموزش نوجوانان و جوانان ضروری است. در مورد عواقب سوء مصرف الکل، توجه به آموزه های دینی و احتیاط در مورد آزار و اذیت اینترنتی ضروری است.

233233

دکمه بازگشت به بالا