استان ها

ماه مبارک رمضان در دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار چگونه گذشت؟

محسن ولایتی در گفت وگو با خبرنگار تیم دولتی خبرگزاری آنا در سبزوار، به تشریح طرح دانشگاه آزاد اسلامی واحد سبزواری در ماه مبارک رمضان 1401 پرداخت و گفت: این طرح در ماه مبارک رمضان سال 1401 به اتمام می رسد. مثل اینکه ماه مبارک رمضان آگهی. النمل، آموزش روخوانی قرآن کریم برای کارکنان و دانشجویان.

وی برنامه های صبحگاهی و افطاری را همراه با سفره خوانی عاشورا و همچنین از دیگر برنامه های دانشگاه اسلامی واحد اسلامی در ماه مبارک رمضان عنوان کرد. بسیج دانشجویی دانشگاه.


ادامه مطلب

دانشگاه آزاد سبزوار چه تیم هایی را به دوره متوسطه معرفی کرد؟


معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه سبزوار با بیان اینکه این دانشگاه در ماه مبارک رمضان سخنرانی های دینی و قرآنی برگزار کرده است، گفت: این جلسات با همکاری این دانشگاه برگزار می شود. گروه های آموزشی علوم و صنایع غذایی، اداره آموزش ابتدایی و مشاوران فرهنگی و آموزشی دانشگاه برنامه ریزی کردند.

حضور استانی در روز معلم، بزرگداشت روز معلم، اعزام کارشناسان دانشگاه آزاد امین یکی از برنامه های متنوع دانشگاه آزاد اسلامی در ماه مبارک رمضان برای بررسی فرهنگ بومی و سلامت کلینیک خواهران و همچنین برگزاری روزه داری مقطع ابتدایی در مدارس دانشگاه است. آگهی.

انتهای پیام / 4121/4062 /

دکمه بازگشت به بالا