حوادث

ترافیک پرحجم مسافران عیدفطر در چالوس، هراز و فیروزکوه/ بارش باران در جاده‌های ۴ استان

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل پلیس راهنمایی و رانندگی به تشریح وضعیت ترافیکی جاده های کشور پرداخت و گفت: محورهای منتهی به شمال کشور نیمه سنگین است.

سرهنگ احمد شیرانی در گفت وگو با خبرنگار دانا نیوز وی در شب اولین روز عید سعید فطر از وضعیت فعلی ترافیک در جاده های کشور گفت. تردد در این محور کم است اما در محورهای بیلکان به سروردار، آتشگاه، سیاه بیشه و مرزن آباد ترافیک سنگین اما نیمه سنگین است.

وی ترافیک سنگین دو طرف راهرو را ترافیک سنگین توصیف کرد. تردد در محور فیروزکوه در جنوب به شمال شرق نیز تنها در محورهای گلاوند و دماوند روان و نیمه سنگین است.

به گفته شیرانی، ترافیک در آزادراه کرج-کزوین حدفاصل گلشهر به کمالشهر نیمه سنگین بود. در محور ساری – سزار نیز وضعیت مشابهی گزارش شده است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل پلیس راهنمایی و رانندگی پلیس راهور گفت: بر اساس این گزارش هم اکنون در برخی نقاط آذربایجان شرقی، اردبیل، زنگبار و کراسان رضوی بارندگی شدیدی را تجربه می کنیم.

خواندن:

پلیس را برای سفرهای عید فطر آماده کنید

هنگام رانندگی از سرعت و سرعت زیاد رنج می برند.

وی همچنین گفت: 70 درصد تصادفات و 30 درصد تصادفات جاده ای در شهرها اتفاق می افتد – اما 70 درصد مرگ و میرهای جاده ای مربوط به تصادفات جاده ای است که عمدتاً ناشی از تصادف و سرعت غیرمجاز است. در گذرگاه های شهری به خصوص در 30 کیلومتری شهرها. در این راستا، مهم است که رانندگان با سرعت مطمئن و با دقت کافی رانندگی کنند.

قبل از اعلام شماره تلفن 120 از رانندگان و مسافران خواسته شد از وضعیت جوی و ترافیکی جاده های کشور اطلاع داشته باشند و با توجه به اطلاعات موجود مسیر مناسب را انتخاب کنند. .

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا