استان ها

تمام قد از حقوق مردم دفاع کنید

امام جمعه شهر مقدس امام: حقوق بشر را کاملاً حفظ کنید

صبح امروز جوکار و مسلمین سران حجت الاسلام والمسلمین قدس سره بدون اطلاع سرگرد حافظی فرمانده سپاه به همراه گلیقانی فرماندار در جلسه شورای اسلامی شهر حضور یافتند. وی مراتب قدردانی خود را اعلام کرد و به شوراها تبریک گفت.

خبرگزاری دانا نیوز از تهران گزارش داد؛ جوکر امام جماعت حجت الاسلام والمسلمین شهر مقدس جده گفت: باید از خداوند توفیق در شناخت جایگاه خود در وزارت را خواستاریم. اصل خدمت ارزشمند است. وزارت ما تمرکز و توفیق ویژه ای است که خداوند متعال به ما خدمتگزاران مردم در سایه نظام مقدس جمهوری اسلامی و استان ایران داده است.

وی افزود: تعامل یکی از مهمترین حوزه های علم مدیریت است. این تعامل مراحلی دارد، ابتدا باید تعامل درون سازمانی باشد، یعنی افراد در شورای اسلامی با یکدیگر تعامل داشته باشند. آن وقت این تعامل شورا و شهرداری باید حرف اول را بزند نه اینکه شورا در حال اعمال قدرت باشد. باید تعاملی باشد که گره را حل کند.

امام جماعت قدس سره ارتباط با سایر نهادها را مرحله بعدی ارتباط دانست. برای اضافه کردن به آن، باید حضور مردم را بیشتر نمایان کنید، به مردم نشان دهید که چگونه از محبوبیت خود مطمئن شوند.

حجت الاسلام والمسلمین جوکار سپس از هر ثانیه برای رفع مشکل و ارائه خدمات استفاده کنید. شما باید تلاش کنید تا به قول خود به مردم عمل کنید. قولی که آنها به مردم داده بودند بهبود عملکرد در گذشته بود. پس باید اینجوری باشی

وی در پایان گفت: نمایندگان مجلس شهر به عنوان مدافع مردم باید از حقوق خود به طور کامل دفاع کنند. اگر حق مردم ضایع شد باید بپرسید و استاندار عالی ترین نماینده دولت است و امام جمعه جایی است که می توانند از شما به عنوان عالی ترین نماینده دولت در شهرستان حمایت کنند. . مسئولان در جلسه امروز با شما متعهد هستند که از خواسته های منافع عمومی شما حمایت کنند و آنها را نمونه ای از کار خوب قرار دهند.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا