حوادث

سارقان مسافربرنما با نوشیدنی جان دو راننده را گرفتند

معاون پلیس جنایی مدینه منوره به آگاهی گفت: اعضای این گروه سارق توسط دو سارق مست که نتوانسته بودند به هوش بیایند کشته شدند.

به گزارش دانا نیوز، در روزهای پایانی سال گزارش سرقتی به نام بیهوشی و سرنشین بسته به پلیس گزارش شد و چند روز بعد به پلیس اعلام شد که موضوع در حال بررسی است. روز 15 فروردین جسدی در کویر زرندی پیدا شد که مربوط به ناپدید شدن آن بود. کشف جسد راننده، گزارش پزشکی قانونی مرگ وی و گزارش های قبلی این ظن را در میان بازپرسان پلیس ایجاد کرده است که ممکن است ارتباطی بین قتل و سایر سرقت ها وجود نداشته باشد.

تحقیقات بر روی معاون رئیس ستاد در بحران بزرگ ادامه دارد و 10 روز بعد جسد دیگری پیدا شد که مشابه جسد قبلی بود. قرص های خواب آور. تحقیقات ادامه داشت تا اینکه ماموران با استفاده از روش های فنی و پلیسی عاملان را دستگیر کردند.

با هماهنگی مقام قضایی، 6 نفر از اعضای این گروه به صورت جداگانه توسط عوامل خود دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شدند.

سرهنگ مرتضی نصاری، جانشین فرمانده انتظامی پایتخت با تایید این خبر به انا، گنجینه های آنها را غارت کردند.

وی گفت: این افراد به جرم خود اعتراف کردند و مرتکب جنایت شدند. متأسفانه وقتی دو نفر می میرند، یکی حدود 48 و دیگری حدود 39 سال است.

وی گفت: این سارقان از اسفند سال گذشته شروع به فعالیت کرده بودند.

درک اینکه آیا اعضای این گروه سابقه دارند یا خیر؟ وی گفت: یکی از اعضای این گروه سابقه دار و بقیه بی سابقه هستند.

نثاری گفت: هیچ یک از خودروهای ذکر شده تاکسی نبوده و مسافربر بوده اند.

یکی از مظنونان به اینا گفت: یکی از افراد به من گفت برو دربستی. ماشین دو لیوان به من داد و من یکی و یکی را دادم و 20 دقیقه بعد چند روز بعد بیهوش شدم و بیهوش شدم.

شاکی دیگری گفت: من روزه بودم حدود ساعت 21 ماشین را در میدان کوراسانا قفل کردند و برایم شیر خریدند. گفتند افطاری را که گفتم خورده ام بخور.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا