اجتماعی

سازمان فرهنگی هنری مسئول رشد و توسعه فرهنگ در عاصمه نظام اسلامی است

سازمان فرهنگی هنری مسئول رشد و توسعه فرهنگ در نظام اسلامی است

علیرضا زاکانی شهردار تهران در مراسم تکریم و ارتقای مقام معاونت فرهنگی هنری شهرداری تهران گفت:

به گزارش دانا نیوز، مراسم تجلیل از زحمات حجت السلام مصاحم امرالدین و معرفی مهرداد بگین در فرهنگ اندیشه، روز سه شنبه 5 اردیبهشت ماه سال جاری با تجلیل از رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران برگزار شد. وسط

علیرضا زاکانی، حجت‌الاسلام محمد کومی شهردار تهران، محمد مهدی اسماعیل رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، وزیر فرهنگ و امور اسلامی؛ هماهنگ‌کننده، مهدی پیرهادی، علیرضا نادعلی، مصعم مظفر و سعید احمدعلی، اعضای شورای اسلامی شهر تهران، تهران معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری، محمد امین توکلی زاده، هانری و جمعی از نمایندگان و مدیران سازمان در این مراسم حضور داشتند.

وی با تشکر از حضور حضار در این مراسم گفت: از شهردار تهران برای برگزاری این رویداد فوق العاده تشکر می کنم. بیش از 30 ماه است که در یک سازمان فرهنگی هنری در خدمت شهروندان هستیم و آثار این سازمان به صورت نمایشگاهی دیده می شود. امیدوارم این فعالیت ها رضایت بخش باشد.

حجت السلام امرودی هم هیأت امنا و قانون محترم دارد، اما مثل یک نهاد فرهنگی نیست. این شرکت دارای تنوع و گستره کاری بسیار زیادی است و با سایر نقاط کشور متفاوت است. کار یک جوان متدین انقلابی و نواندیش از امروز آغاز شده است. با تشکر از آقای زکانی که این مسئولیت را از من سلب کردید. چون بیش از 30 ماه سخت کار کرده ایم.

رئیس سابق سازمان فرهنگی هنری در خصوص راهپیمایی روز قدس گفت: (F) و رهبری. امروز خط بسیار روشن است. اسلام و رهبری آن از یک سو، آمریکا و اسرائیل از سوی دیگر، و امروز هویت ایمان، نفرت از این شیاطین بزرگ است. امروز فلسطین نماد حق و باطل است.

در پایان از زحمات پرسنل سازمان فرهنگی هنری در این مدت بدون هیچ ادعایی تشکر می کنم و خواهان رفع آنها هستم. موفقیت سازمان فرهنگی هنری مرهون تک تک مدیران، مشاوران، متخصصان، مربیان و دستیاران است. از همه کارشناسان فرهنگی عذرخواهی می کنم که به دلیل بی پولی و بودجه نمی توانند از ما مراقبت کنند.

حجت‌الاسلام محمد کومی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: از همه کسانی که در تهران برای فرهنگ و هنر تلاش کرده‌اند تشکر می‌کنم. شهری که در خور شأن مردمش باشد. به ویژه از زحمات بسیار ارزشمند آقای امرودین در این مدت تشکر می کنم. آقای باقری بعد از انتقال به سازمان فرهنگی هنری سال هاست که در سازمان تبلیغات اسلامی در صحنه بوده و اگر بخواهم تعصب تشکیلاتی بدهم با این انتصاب مخالفت می کنم.

به عنوان یکی از اعضای هیات امنای سازمان فرهنگ و هنر، انتخاب آقای باقرین را مدبرانه و تدافعی می دانم و با کمک کادر فرهنگی و هنری بخشی از تحول خواهد بود. سازمان. من هم مانند شهرداری های دیگر انتخاب زکانی را که انتخاب خوبی در سازمان فرهنگی هنری بود تحسین می کنم. امیدوارم در همه نهادهای فرهنگی یکپارچگی کامل داشته باشیم و وقتی جهاد خیلی مهم است، اتفاق بزرگی برای مردم بیفتد.

علیرضا زاکانی شهردار تهران ضمن خیر مقدم به حاضرین گفت: از زحمات 30 ماهه شما تشکر می کنم و از آقای باقرین استقبال می کنم که وزن این زمان را بپذیرند.

نام این —- ና ና አሉት አሉት አሉት አሉት አሉት አሉት አሉት አሉት አሉት አሉት አሉት አሉት አሉት አሉት አሉት አሉት አሉት አሉት አሉት አሉት አሉት አሉት አሉት አሉት አሉት አሉት አሉት አሉት አሉት አሉት አሉት رقیب انقلاب اسلامی، کار غربی ها بر مبنای اقتصاد بود، اما مسئله اصلی در انقلاب ما فرهنگ بود. اگر بر اساس بالاترین منافع مادی و سعادت در دنیای غرب باشد، در ذهن ما نیست و انسان خلیفه خدا در زمین است و باید به سوی انسان کامل حرکت کند. پس فرهنگ اساس جامعه ماست و آموزش رانندگان و وسایل نقلیه تحول و توسعه جامعه خواهد بود.

شهردار تهران دومین نهاد را «هنر» به نام سازمان فرهنگی هنری توصیف کرد. تهران پایتخت نظام اسلامی است و سازمان فرهنگی هنری متولی توسعه فرهنگی این شهر است. هیئت مدیره موثر و مستحکم این سازمان منحصر به فرد بودن آن را نشان می دهد. توجه به قانون شریف سازمان فرهنگی هنری رسالت این سازمان و کارکنان آن است و انتظار می رود توسعه فرهنگی در شهر تهران همچنان چشمگیر باشد.

زاکانی گفت: چشم انداز مدیریت شهری این است که تهران را پایتخت جهان اسلام کنیم و سازمان فرهنگی هنری می تواند در تحقق این هدف موثر باشد. ما مسئولیت بزرگی داریم که به سمت رضایت شهروندان و تغییرات اساسی حرکت کنیم. شرکت هنر و صنایع دستی از نظر منابع سخت افزاری و پرسنل پتانسیل بالایی دارد و ما واقعا فکر می کنیم باید خودمان را ارتقا دهیم.

وی گفت: از آقای امرالدین و همه کارکنان ایشان تشکر می کنم و امیدوارم انتخاب آقای باقری نقطه عطفی در عرصه فرهنگ و هنر تهران باشد. رویکرد ما در مدیریت شهری تعامل با مردم و استفاده از پتانسیل مردم است و انشالله سازمان از این پتانسیل برای تحقق اهداف انقلاب اسلامی استفاده خواهد کرد.

وی با حضور تنی چند از اعضای هیات امنای سازمان هنری و صنایع دستی از سوی حجت السلام مصاحم امرالدین مورد تقدیر قرار گرفت و به ریاست شرکت فرهنگی هنری شهرداری تهران محکوم شد.

مهردر باقری رئیس سازمان فرهنگ و هنر در سخنانی کوتاه ضمن تشکر از شرکت کنندگان گفت: از امرالدین به خاطر هدایت سازمانی که برای نظام اسلامی و نیروی فرهنگی احترام قائل است تشکر می کنم. سازمان فرهنگ و هنر از جایگاه ویژه ای در فرهنگ و هنر کشور برخوردار بوده و دارای هیئت مدیره محترم و محترمی است.

خبرگزاری فرهنگی هنری در گزارشی نوشت: امروز روز قدردانی از تعهد خود به جهاد فرهنگی است و همه اعضای سازمان فرهنگی و هنری برای رسیدن به آرمان های نظام اسلامی مشارکت قوی خواهند داشت. «امروز روز جنگ دشمن با ماست، ما باید این جنگ را بشناسیم و برای آن آماده باشیم، امروز روز اعتراض و پایداری مردم ایران و مردم عزیز تهران است، قول می دهیم.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا