حوادث

سرقت در پوشش پرستار سالمند/ دستگیری سارق موتورخردکن

فرمانده انتظامی تهران بزرگ از دستگیری زنی که به نام پرستاری از منزل وی سرقت کرده بود، خبر داد.

سرهنگ موقوفه جلیل در گفت و گو با دانا نیوز وی در تشریح برخی اقدامات اخیر برخی از نیروهای امنیتی در تهران گفت: یکی از این ماموریت ها دستگیری زنی بود که از یک پرستار مسن دزدی کرده بود.

پلیس که مدعی بود این خبر در دستور کار دیروز قرار گرفته است، پلیس مواضع خود را آغاز کرد و متوجه شد که او زنی به نام زن است. یک پرستار سالمند در خانه کار می کند. زمانی که این مرد اثاثیه و انباری را به سرقت برد، توسط صاحبش شناسایی و موضوع به پلیس گزارش شد.

رئیس پلیس راهور تهران افزود: در بررسی های اولیه مشخص شد جوان 29 ساله در این جنایت دست داشته و بیش از یک میلیارد ریال طلا و سایر اقلام از منزل مالبکتا به سرقت رفته است. این مرد پس از تشکیل پرونده برای ادامه تحقیقات جنایی روانه دادسرا شد.

وی همچنین از دستگیری مردی که اقدام به سرقت از منزل همسایه در محله ولیسر کرده بود خبر داد. . پلیس در بازجویی متوجه شد اهالی خانه ای را برای تشییع جنازه یکی از بستگان خود ترک کرده و اقدام به سرقت طلا و اشیای قیمتی از خانه کرده اند.

در کیفرخواست آمده است که این سرقت توسط فرد یا افراد شناخته شده ای مشکوک بوده و وی دستگیر شده است. مرد 50 ساله دستگیر و طلا و جواهرات مسروقه کشف شد. وی با اعتراف به جنایت خود سه نفر از همدستان خود را معرفی کرد.

بنا بر اعلام نیروی دفاعی تهران، چهار متهم بیش از 1.5 میلیارد ریال از منزل همسایه خود سرقت کردند. این افراد تفهیم اتهام شدند و برای تحقیقات بیشتر به دادسرا فرستاده شدند.

اوقاف ساعاتی پس از سرقت از دستگیری سارق خودرو خبر داد. در حالی که افسران پلیس منتظر اتاق Kaimeman هستند، ماشین غیر معمول را سفارش دادند، ماشین را سفارش دادند. اما راننده به محض مشاهده پلیس از محل متواری شد و درگیری بین پلیس و متهم رخ داد.

رئیس نیروی پدافند تهران ادامه داد: خودرو با درخت برخورد کرد که راننده از پا خارج شد و متواری شد و دقایقی بعد این مرد توسط پلیس دستگیر و به کلانتری منتقل شد.

به گفته وی، پس از دستگیری متهم مشخص شد که این مرد خودرو را از شرق تهران سرقت کرده و در گذشته نیز به اتهامات مشابه دستگیر شده است. این مرد تفهیم اتهام شد و برای تحقیقات بیشتر به دادسرا فرستاده شد.

سرقت اسلحه

مستندساز گفت: پرونده مشابهی را در قرارگاه انقلاب بررسی کرده و عوامل سارقان مسلح را که در جریان این عملیات دستگیر شده بودند، دستگیر کردند. تحقیقات در خصوص این پرونده از روز گذشته با دستگیری دو مرد که در یک خودروی پارک شده و مدت ها در پارکینگ حضور داشتند در جریان گشت زنی سپاه پاسداران آغاز شد. اقدام برای بررسی. در حالی که ماموران در تعقیب این دو مرد بودند، آنها از خودرو پیاده شدند و در حالی که اسلحه ای را زیر لباس خود پنهان کرده بودند به خودرو نزدیک شدند.

وی افزود: در تحقیقات اولیه از متهمان یک قبضه کلت کمری و 9 قبضه اسلحه کشف شد. مقداری از مواد مخدر موجود در خودروی متهمان نیز کشف و ضبط شد. متهمان پس از انتقال به مقر پلیس آگاهی و بازجویی از متهمان به سرقت مسلحانه اعتراف کردند. این مردان که بین 50 تا 40 سال سن داشتند، در یک مورد حداقل به پنج سرقت مسلحانه اعتراف کردند.

نیروی پدافند تهران همچنین از دستگیری سارق موتورسیکلت خبر داد. پلیس در بازجویی ها متهم سابق و مخفیگاهش را شناسایی کرد. ایستگاه پلیس.

وی همچنین اذعان داشت که این مرد 48 ساله دارای سابقه سرقت و سرقت موتورسیکلت از محله صنعا و سه فقره سرقت مشابه بوده است.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا