استان ها

احیای شب نوزدهم در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی

به گزارش خبرنگار سرویس خبری آنا از تیم ناحیه، شب نوزدهم ماه مبارک رمضان با حضور علما از شب های اول قدر و مراسم آموزشی، دعای خیر و عزاداری برگزار شد. نذری در دانشگاه آزاد اسلامی و… (ادامه مطلب)

در شب ضربت خوردن امیرالمومنین امام علی (علیه السلام) با حضور بیش از 150 نفر از حامیان امام حما (هیئت، اساتید، کارکنان) در مراسم ویژه عزاداری پیامبر و اهل بیت آن حضرت در مسجد النبی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد برگزار شد.

با تشکر از استاد شهیر حجت السلام رضا قاسمی نژاد سرپرست معاونت آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی چهارمحال و بختیاری به مناسبت شب نوزدهم ماه مبارک رمضان.

بیداری شب نوزدهم در کلاس های درس دانشگاه آزاد اسلامی.

برنامه های قاریان قرآن کریم و حافظان قرآن کریم جوشن از دعای بیر و سخنرانی، ختم قرآن و برنامه های شبانه در دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد برگزار می شود.

پس از ورود لیلایی پرفیض گادر، مراسم سخنرانی، دعا، قرائت و عزاداری در مسجد امام جعفر صادق (ع) مسجد امام جعفر صادق (ع) واحد فیروزآباد برگزار شد.

ویژه برنامه های شب قدر (نوزدهم) از ساعت 11 صبح آغاز و تا ساعت 15 ادامه دارد. ذکر دعای افتتاح، قرائت سفر پرفیض عاشورا، دعای ادعیه، سخنرانی، تلاوت قرآن توسط یوشع و در نهایت شروع مجدد قرآن. دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزآباد وجود داشت.

بیداری شب نوزدهم در کلاس های درس دانشگاه آزاد اسلامی.

حجت الاسلام مهدی شهبازی روحانی سفر را با موضوعات مهمی چون نزول اجمالی قرآن، شب های اسرارآمیز و خاص پیوند داده است. فضای معنوی، و نزول رحمت الهی و آمرزش گناهان.

شبازی با بیان اینکه عبادت این شب ها با احادیث و روایات قابل قیاس نیست، گفت: انجام عبادات خاص از برکات ویژه خداوند در این ماه برای روزه داران است. کسانی که به این شب بزرگ راه می یابند حقیقت را خواهند فهمید و راست می گویند.

روح اله امیری دلویی شب نوزدهم ماه مبارک رمضان در تمرین حضور یافت دانشگاه آزاد اسلامی واحد گنابادجمع کثیری از دانشجویان و کارکنان این دانشگاه در مسجدی در جوار قبرستان شهدای آرمده واحد گنبد برگزار شد.

بیداری شب نوزدهم در کلاس های درس دانشگاه آزاد اسلامی.

در این مراسم که به همت دانشگاه باجی در امور فرهنگی و اجتماعی و با حمایت صمیمانه دانشجویان نشان این دانشگاه برگزار شد، پس از قرائت دعای پرفیض جوشن بیر، اهل بیت(ع) به مرثیه سرایی پرداختند. اولین شهید محراب امام علی (ع) بود.

در خاتمه این مراسم شرکت کنندگان میهمان صبحانه پرفیض اهل بیت بودند.

در کنار لیالی گادر، 300 پرس غذای گرم توسط بسیج دانشجویی شهید آوینی ساخته شده است. دانشگاه آزاد اسلامی واحد بزا پخت و توزیع بین نیازمندان شهر.

بیداری شب نوزدهم در کلاس های درس دانشگاه آزاد اسلامی.

این کار خیریه با هدف کمک به خانواده های کم درآمد با حمایت خیران و تیم فجر انجام می شود.

انتهای پیام / 4062 /

دکمه بازگشت به بالا