استان ها

۸۵۰ زندانی جرایم غیرعمد در فارس وجود دارد

مدیرکل زندان های فارس: 850 زندانی مفقود الاثر در فارس وجود دارد.

وی گفت: در حال حاضر نزدیک به 850 زندانی در فارس در حال گذراندن دوران محکومیت خود هستند و این استان دومین کشور از نظر تعداد زندانیان است.

خبرگزاری دانا نیوز از فارس گزارش دادابراهیم ابراهیم گفت: «هیچکس به زندانی بودن و زندانی بودن افتخار نمی کند، اما وجود زندان یک واقعیت اجتماعی و غیرقابل انکار است. ستاد دیا پرشین.

وی گفت: در حال حاضر حدود 850 زندانی در فارس در حال گذراندن دوران محکومیت خود هستند که رتبه دوم کشور را دارد.

خشکسالی، بی ثباتی اقتصادی، بیماری های قلبی و مسائل اجتماعی نیز در بدهی این افراد نقش دارد.

ابراهیم گفت: قوه قضائیه کمک خوبی به بدهکاران کرده است، اما این زندانیان به تنهایی نمی توانند بدهی متهمان را پرداخت کنند.

به گزارش ستاد دای پرشین، جشن گوریزان طبق برنامه تا حدودی برگزار می شود و در مجموع 476 بدهی به 470 نفر توسط خیرین موردی، فضای مجازی و خیرین وجود دارد. میلیارد و 800 میلیون تن از زندان آزاد.

وی افزود: روند آزادی متفاوت است، آزادی مددکاران و بازداشتگاه 93 میلیارد و 600 میلیون تنی و برگزاری جلسات متعدد با قوه قضائیه.

ابراهیم با قدردانی از خیرین گفت: 18 میلیارد تن کمک مالی انجام شده و خیرین فارس در صدر فهرست قرار دارند.

ما به عنوان متولی این پرونده با بدهکاران زندان سروکار داریم، با تشکر از همه خیرین، پذیرای 850 نفر هم اکنون منتظر دستان کریمانه شما دوستان عزیز هستیم.

به یاد داشته باشید که رمضان ماه رحمت خداوند است و او به همه ائمه و پیشوایان دین و بزرگان قرآن توصیه کرد که ببخشند، ببخشند و ببخشند. .

ابراهیم یادآور شد: هیچ زندانی با حضور در زندان نمی تواند مشکلات مالی خود را حل کند، او به دلیل بی پولی به زندان می افتد و تصمیم دادگاه گرفته می شود، خانواده اش به شدت آسیب می بینند و ممکن است در چرخه جنایت قرار بگیرند. آنها دستگیر می شوند و برای جامعه مشکل ایجاد می کنند، بنابراین امنیت همه ما در خطر است.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا