اجتماعی

تبلیغات اسلامی گلستان به کمک جهاد دانشگاهی می‌آید/دهکده گیاهان دارویی تسهیل‌گر در اقتصاد گلستان

دانا نیوز/ گلستان وی خاطرنشان کرد: در تبلیغات اسلامی گلستان شبکه ای از جهادگران دانشگاهی با رهبری مساجد، ائمه جماعات، نمازگزاران، جامعه قرآنی و بانوان وجود دارد تا به رسالت خود در عرصه معرفت عمل کنند.

حجت‌الاسلام عباسعلی گرزین، مدیرکل تبلیغات اسلامی پادشاهی گلستان عصر امروز از دفتر خبری ESNN در گلستان بازدید کرد و با مسئولان و خبرنگاران جهاد دانشگاهی گلستان گفت‌وگو کرد.

رئیس جهاد دانشگاهی گلستان در این نشست با بیان اینکه این دانشگاه یک نهاد فرهنگی شناخته شده و مروج فرهنگ اسلامی است که فلسفه آن تبدیل مدیریت دانشگاه و دانشجویان به انقلاب اسلامی است، تصریح کرد: قرارداد ویژه با سازمان تبلیغات اسلامی.

تبلیغات اسلامی گلستان به تسهیل دهکده گیاهی در جهاد دانشگاهی / اقتصاد گلستان کمک می کند

خبرگزاری دانا نیوز گفت: «ماموریت جهاد دانشگاهی از سال 64 از فرهنگ و مدیریت دانشگاه به صنعت تبدیل شده است، هرچند هنوز به ماموریت فرهنگی خود ادامه می دهد و دو خبرگزاری دانا نیوز و ایکنا وجود دارد. و در مسائل دینی.

کانون تفکر دانشجویی ایران (ISPA) که در سال 1388 توسط جهاد دانشگاهی در گلستان و بر اساس ماموریت های فرهنگی، آموزشی و پژوهشی تأسیس شد، مسئولیت طیف وسیعی از موضوعات از جمله اشتغال، آسیب شناسی، ارزیابی آسیب های اجتماعی و … را بر عهده دارد. مشاغل و بیشتر فعالیت های ما در حوزه آسیب های اجتماعی است.

تبلیغات اسلامی گلستان به تسهیل دهکده گیاهی در جهاد دانشگاهی / اقتصاد گلستان کمک می کند

رئیس جهاد دانشگاهی گلستان تاکید کرد: در بحث سنتی، سرویس قرآنی خبر در حوزه قرآن و معارف دینی فعالیت می کند و سرویس خبری ESN ماموریتی کاملا رایگان و اختصاصی دارد، حقیقت جویی و حقیقت جویی. در آن رشد می کند.

رشد 40 درصدی مرحله اول دهکده گیاه دارویی گالیکوس

به گفته شبازی، مجموعه دانشجویی انواع فعالیت های فرهنگی را در دانشگاه ها انجام می دهد. وی در 9 سال گذشته در استان گلستان در زمینه گیاهان دارویی فعالیت داشته و بر اساس نیاز سنجی استان، حوزه فعالیت گیاهی در دستور کار قرار گرفته است.

وی با اشاره به فعالیت دهکده گیاهی در گالیچیش، روستای گیاهی را تسهیل کننده اقتصادی در منطقه و منشأ نتیجه برای جولان و کشور دانست. 125 گونه گیاهی شناسایی و تولید شده است. زنجیره ارزش در منطقه بلندی های جولان راه اندازی شده است و با ارزیابی نیازهای اقتصادی در موضوعات مختلف از جمله ترویج، تولید نهال، انعقاد قرارداد با کشاورزان، مشاوره کشاورزان، اسانس و محصولات مرتبط و بازاریابی آغاز خواهد شد.

تبلیغات اسلامی گلستان به تسهیل دهکده گیاهی در جهاد دانشگاهی / اقتصاد گلستان کمک می کند

فاز اول دهکده دارویی جهاد دانشگاهی گلستان با کاشت ۱۲۵ گیاه دارویی در نمایشگاه امسال ۴۰ درصد رشد فیزیکی داشته است. می توان آن را به کشاورزان گلستون و ایالت های همسایه داد.

وی گفت: خوشبختانه پس از کشت هزار هکتار از اراضی گلستان، این محصول در استان گلستان کشت شده است. «مدتی گذشت.

پروژه دیگر جهاد دانشگاهی بانک ساقه خون بند ناف است که مبتنی بر دانش است. پایگاه های اجرایی و از همه مهمتر آموزش مهارتی او که منجر به رفتن بیش از 50 درصد مواقع سرکار می شود.

تبلیغات اسلامی گلستان به تسهیل دهکده گیاهی در جهاد دانشگاهی / اقتصاد گلستان کمک می کند

تبلیغات اسلامی گلستان به تسهیل دهکده گیاهی در جهاد دانشگاهی / اقتصاد گلستان کمک می کند

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گلستان در این نشست گفت: باید به مسائل دانش بنیان در همه ابعاد نظام، مسائل فرهنگی و اجتماعی پرداخته شود. مردم از چنین تجمعاتی برای پرکردن خلأهای موجود در هیئت حاکمه به خوبی استفاده کردند.

“اگر ما به برتری علما و جوانان خود اعتقاد نداریم، پس این همه پیروزی ملی و بین المللی از جمله پژوهشکده سلطنتی را ندیده ایم و اعتقاد به حاکمیت بر مردم فرصتی بی نظیر است که کمتر در جاهای دیگر دیده می شود. .

وی با اشاره به همکاری تبلیغات اسلامی و جهاددانشگاهی جهاد دانشگاهی برای تحقق شعار سال، خاطرنشان کرد: شبکه تبلیغات اسلامی در جولان در مساجد، ائمه جماعات، بخشداران، جامعه قرآنی و بانوان وجود دارد. او یک تسهیل کننده آگاه و کمک کننده در زمینه اقتصاد در زمینه ضداقتصاد خواهد بود.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا