حوادث

ورود هلال احمر به موضوع عفاف و حجاب

دری دبیرکل جمعیت هلال احمر گفت: فعالیت های جمعیت هلال احمر در حوزه بهداشت و حجاب نیاز است و تلاش آنها سازنده و سازماندهی شده است.

به گزارش دانا نیوز یعقوب سلیمان در جلسه هلال احمر با موضوع بهداشت و حجاب که با حضور نمایندگانی از وزارت کشور برگزار شد، با بیان اینکه هلال احمر بر اساس احساسات و علاقه به حوزه بهداشت و حجاب است، گفت: جمعیت هلال احمر در حوزه بهداشت و حجاب است. ما علاوه بر همکاری، به برنامه ریزی های بزرگ در این زمینه نیاز داریم.

وی خاطرنشان کرد: حضور جوانان مشتاق برای خدمت در هلال احمر با قلعه مقدس همراه بود. ترویج فرهنگ بهداشت و حجاب

فرهنگ حجاب را به ماه سرخ معرفی کنید

محمد گلفشان رئیس سازمان جوانان هلال احمر و سرپرست کارگروه بهداشت و حجاب جمعیت هلال احمر به تشریح دستاوردهای چشمگیر این تیم در حوزه بهداشت و حجاب در سال گذشته و هفته جاری پرداخت. بهداشت و حجاب و موارد زیر:

در مجموع 280 کارگاه آموزشی در سراسر کشور در سال گذشته برگزار شد که 5900 نفر در 16 ایالت از آن بهره مند شدند و به تلاش های مشترک ایالت در این زمینه اشاره شد. این آموزش ها

اضافه شد: آسیب شناسی نوجوانان و نوجوانان، زنان; از جمله دوره های آموزشی ماه سرخ می توان به خانواده و کار، زندگی فعال، فرزندپروری و تربیت فرزند سالم و … اشاره کرد.

رئیس سازمان جوانان هلال احمر در خصوص آسیب شناسی بهداشت و حجاب گفت:

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر، مهدوی سرپرست تیم هلال احمر در این نشست تاکید کرد: مهارت های بسیار خوبی در هلال احمر مانند جوانان و داوطلبان وجود دارد. موثر در توسعه و ترویج فرهنگ بهداشت و حجاب.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا