اجتماعی

دشمن به دنبال اختلاف و راه‌اندازی خط برادرکشی است

دانا نیوز/ گلستان مدیر تبلیغات اسلامی دولت اسلامی در بلندی‌های جولان، دولت کاووس و رضوی هدف دشمن را ایجاد تفرقه بین شیعه و سنی و برگرداندن موج برادری و مبارزه با ظلم، ارتداد و شرک و آمریکا دانست. ، انگلیس و اسرائیل و تغییر عقیده به اعتراض.

قرآن کریم در مراسم گرامیداشت یاد و خاطره شهدای روحانی حجت‌الاسلام عباسعلی گرزین، در محکومیت حمله تروریستی به دانش‌آموزان در حرم رضوی در ماه مبارک رمضان، مرز بین انسان و نسل بشر را تقسیم می‌کند. دسته سومی دو قسمتی نیست، ماه مبارک رمضان و قربانگاه خونخوار پیامبر (صلی الله علیه و آله و سلم) نشان می دهد که این تنها خطی است که امنیت، عزت، عزت و هویت را برای بشر به ارمغان می آورد.

اسلام واقعی، ترس، ذلت و انزوا نیست.

وی افزود: پیوند ناگسستنی میان عمامه‌های راستین، عدالت‌خواهان، صلح‌جویان، دوستداران خدا، مؤمنان، ساحران و اسلام واقعی هرگز پیوند خون آنها را قطع نکرده است و از این رو پاداش آنها شهادت است. شهدای روحانی نشان داده اند که اسلام واقعی دین مبارزه و دشمنی و دشمنی و شجاعت و جهاد و مخالفت و خدمت است و اسلام از ترس و انزوا و سکوت و ذلت و ظلم نمی گذرد. ، تحقیر و رسوایی.

به گفته مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان، ریخته شدن خون علما و روحانیون مجاهد در مسجد کوفه، قتلگاه، صحرای شلمچه، حلب، سوریه، همدان، کش و رضوی و حرم مطهر اسلام است که در کنار عمامه آمریکا و انگلیس و پاریس هیچ اثری از گرد و غبار برجای نمی گذارد و منفور دشمن نیست. و دیگر این خط را نخواهیم گرفت.

گرزین با اشاره به اینکه شهیدان دری و اصلانی در راه جهاد و خدمت به مردم زندگی می کردند، گفت: مارتینی اصلانی یک رزمنده مقدس بود و بعد از جنگ در اردوگاه به خلق خدا خدمت کرد. شهید مطهر و در نتیجه شیعه، سنی، مسلمان و غیر مسلمان نمی شناخت.

تنها مسئله ذلت اسلام ناب است.

وی یادآور شد: امتناع از بردن خون عمامه ها و روحانیون مجاهد انگلیسی، آمریکایی و پاریسی از محراب کوفه به معبد رضوی، تحقیر و لطمه زدن به اسلام انقلابی و نمایش آشکار اسلام ناب محمدی است. دشمن با حمله به شیعه و سنی، ایجاد تفرقه، نفاق و نفرت، کشتار مردم بیگناه و ریختن خون مسلمانان دیگر به دنبال نابودی اسلام جهادی و انقلابی است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: دشمن با ایجاد شبهه در کشتار مظلوم شیعه توسط شیعیان مظلوم سنی و سنی سعی در ایجاد اختلاف بین مسلمانان دارد. ما صحنه ها را فراموش نخواهیم کرد. روشن است که پشت این وقایع چه کسانی هستند که برخی از جریانات اسلامی پیشرو هستند و به عنوان استکبار ستیزی به نسل کشی شیعه و سنی دست زده اند.

وی گفت: اینکه متحدان و حامیان کنونی تکفیری و وهابی و همچنین رژیم صهیونیستی در بیمارستان ها مداوا شوند، غیرمعمول نیست. رژیم صهیونیستی.»

آنها بر تحریف وجهه اسلامی ظالمانه، افراطی و تروریستی، تخریب زیرساخت های کشورهای اسلامی، تضعیف قدرت کشورهای اسلامی و کشتار علمای این کشورها، تبدیل برابری جهاد و مخالفت به برابری تکفیری تاکید می کنند. و جای تعجب نیست که تروریسم و ​​تسلیحات از فعالیت های داعش و تکفیری ها حمایت کنند و روشن است که این خط توسط کشورهای استکباری و استعمارگر هدایت می شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: دو دانشجوی جهادگر و انقلابی در هیئت گنبد به طرز فجیعی به شهادت رسیدند و دو روز بعد در حمله شیعیان و جهادگران اهل سنت به حرم به شهادت رسیدند. تبدیل مرز بین ظلم ستیزی و ارتداد و شرک و تبدیل آمریکا و انگلیس و اسرائیل به اپوزیسیون.

گرزین خاطرنشان می کند: دشمن روحانیت را در شهر مقدس رضوی که در حال خدمت رسانی به مردم در بیماران شهر مقدس بودند به خاک و خون کشید. مناطقی که دشمن سرمایه گذاری زیادی روی وهابیت می کند تا پناهگاه وهابیت و خشونت باشد.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا