اجتماعی

تصمیم گیری نهایی برای تعطیلی فردا در ساعت ۲۲ امشب/لغو بازی پرسپولیس و آلومینیوم

دیدار پرسپولیس و آلومینیوم که فردا (19 فروردین) در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می شود لغو شد.

به گزارش دانا نیوز کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران با حضور یکی از مدیران تهرانی در محل استانداری تهران برگزار شد.

آمادگی کامل دانشگاه های علوم پزشکی، بیمارستان ها و اورژانس و هلال احمر و تصمیم نهایی برای تعطیلی مدارس تا پایان امشب از دیگر تصمیمات اتخاذ شده در این جلسه خواهد بود.

به بیماران تنفسی نیز گفته شد که خارج از خانه تردد نکنند.

به گزارش دانا نیوز، محسن منصوری – استاندار تهران – در پایان جلسه کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران با تشریح تصمیمات اخیر این کمیته به دلیل ذوب گرد و غبار از ساعت 17 امروز برگزار شد. کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران با تجهیز نمایندگان و بررسی اخبار و گزارش های اخیر در خصوص آلودگی هوای تهران.

وی افزود: وضعیت فعلی آلودگی هوا خوب نیست و در حال حاضر شاخص 430 را نشان می دهد اما این آلودگی رو به کاهش است. وی گفت: اما در هر صورت سلامت شهروندان را به خطر می اندازد.

منصور ادامه داد: طی یکی دو ساعت گذشته تعداد شاخص های آلودگی هوا کاهش یافته و اسن و پیش بینی های هواشناسی احتمال وزش باد و باران را نشان می دهد که می تواند آلودگی هوا را بیشتر کاهش دهد.

وی افزود: جمع بندی نهایی نقشه های ماهواره ای و سامانه های مانیتورینگ امشب ساعت 22 تمدید شده است که تصمیم نهایی برای تعطیلی یا عدم تعطیلی آن از سوی رسانه ها اعلام می شود. بدون شک فردا شاهد کاهش آلودگی و بهبود عدد شاخص خواهیم بود اما به هر حال هوای خوبی نخواهیم داشت.

به گفته منصور، کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران با لغو مسابقه فوتبال پرسپولیس و آلومینیوم فردا در تهران موافقت کرد.
انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا