حوادث

نیاز پزشکی قانونی به ۴ سوله بحران در تهران

رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور با اشاره به نقش این سازمان در مواقع اضطراری گفت:

به گزارش دانا نیوز عباس مسجدی در دیدار با حاکم تهران به مناسبت عید نوروز با تشریح فعالیت ها و مشکلات سازمان منطقه تهران و پزشکی قانونی گفت: پزشکی قانونی یکی از ابزارهای مهم اعصار است. بحران و اجساد و اجساد در این مخاطرات رها شده و نیازمند خدمات مناسب در این بخش به ویژه در زمینه تناسب اندام و تجهیزات هستند.

وی با اشاره به اینکه استان تهران برای پوشش 22 منطقه و خدمات رسانی و انجام عملیات خود به چهار کانکس اضطراری نیاز دارد، با اشاره به وضعیت منحصر به فرد استان و نیاز به دسترسی به امکانات لازم در مواقع بحرانی، خاطرنشان کرد: در مواقع اضطراری باید کمک های لازم به سازمان ارائه شود.

مسجد همچنین از حمایت و همکاری دفتر حاکمیت تهران با پزشکی قانونی تقدیر کرد و خواستار تکمیل سوله سردخانه و اورژانس برای تکمیل دو پروژه در آزمایشگاه و آزمایشگاه پزشکی قانونی تهران شد. مالی.

با استناد به تعداد زیاد خدمات و مراجعات فراوان پزشکی قانونی در تهران، در بخشی دیگر از سخنان به مشکلات این بخش در فضای فیزیکی اشاره شد و خواستار احداث امکانات مناسب برای پزشکی قانونی شد. احترام به مردم و کارکنان این شهرها در بحرین، کرچک، شهرقدس و ملارد.

منصور استاندار تهران به عنوان روابط عمومی پزشکی قانونی متعهد شد با تاکید بر اهمیت پزشکی قانونی و نقش پررنگ آن در بلایا و بحران ها، مشکلات و نقاط ضعف این سازمان را برطرف کند.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا