استان ها

مدرسه عالی تغذیه در مسیر اخذ مجوز/ دانشکده مهارتی موبایل و تعمیرات دیجیتال تصویب شد

احسان پولادی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری آنا درباره 1400 گام و اقدام مهم دانشگاه آزاد قوچان حائز رتبه اول بخشداری در حوزه فرهنگی و فعالیت های امور بانوان و خانواده در استان خراسان رضوی، وکیل دانشگاه آزاد خراسان رضوی، رئیس و دبیر امور بانوان و خانواده، مرکز فعالیت های بانوان و مشاوره و کارگاه های آموزشی ویژه خانواده را برگزار کرد. و ازدواج جوانان آموزش مجدد مشاوران و کارکنان یکی از وظایف کلیدی مدیر عامل برای اجرای سیاست خانواده است. دانشگاه در حوزه فرهنگی و دانشجویی.


ادامه مطلب

دانشگاه آزاد اسلامی کوچان میزبان اولین همایش آنلاین ویژه خود بود

دانشگاه آزاد تعاون با دانشگاه های تابستانی و الواسط عراق

پارک خطی شهید سلیمان در نزدیکی دانشگاه آزاد اسلامی کوچان


وی با بیان اینکه جشنواره به نقطه عطفی در ایالت رسیده است و از امام رضا (علیه السلام)، جشنواره از تاریخ تا کرسی آزاد اندیشی، ختم هفتگی قرآن، تقدیرنامه دریافت کرده است، افزود: شهید چرامران و روز پایه معلم در شهرستان با حضور خبرنگاران بین المللی و بین المللی سدار شهید قاسم سلیمان با حضور حبیب میزبان مراسم ادبی شهادت شاعران شهرستانی، میزبان و دبیران منطقه از جشنواره حماسه تا حماسه 2 بود. دبیرخانه، سه همایش پیاده روی برای اساتید و کارکنان در محل اساتید و کارکنان شرکت با 157 نفر، برگزاری دو راند دارت و اجاره سالن بدنسازی به صورت چهار قرارداد تنها تعداد کمی است. مهمترین فعالیت های دانشگاه آزاد کوچان در حوزه فرهنگی و دانشجویی.

تشکیل یک گروه مشاوره متشکل از 110 دانش آموز

رئیس دانشگاه آزاد کوچا افزود: از دیگر اقدامات مهم این دانشگاه می توان به تشکیل گروه مشاوره با 110 دانشجو و ایجاد کانال فعال برای ترویج و ترویج برنامه های علمی، فرهنگی و دانشجویی و دریافت 200 میلیون تن اشاره کرد. برای نگهداری و وام بازسازی.”

دانشکده نظری در علوم انسانی دانشکده بهداشت اجتماعی

ዲ ዲ ዲ ዲ ዲ ዲ ዲ ዲ ዲ ዲ በጣም ዲ ዲ በጣም ዲ ዲ ዲ ዲ ዲ ዲ ዲ በኩ በኩ በኩ በኩ ዲ አንዱ አንዱ አንዱ በኩ በኩ አንዱ አንዱ አንዱ አንዱ አንዱ አንዱ አንዱ አንዱ አንዱ አንዱአንዱ አንዱ አንዱ አንዱ አንዱ አንዱ አንዱ አንዱ አንዱ አንዱ አንዱ አንዱ አንዱ አንዱ አንዱ አንዱ አንዱ አንዱአንዱ አንዱ አንዱ አንዱ አንዱ አንዱ አንዱ አንዱ አንዱ አንዱ አንዱ አንዱ አንዱ አንዱ مشارکت فنی عملیات مواد شیمیایی نفتی، تبرید، معماری و مهندسی عمران، طراحی و دوخت و هنر در این زمینه.

از آنلاین 1400 دانشگاه آزاد کوکان برخی از مهم ترین فعالیت های حوزه پژوهش را ذکر کرده است. آن را بالا ببرید. یکی از وظایف مهم این دانشگاه چاپ چهار مقاله ISI Q1 با EF=15 در مجلات بین المللی توسط راسل علیزاده و جواد محبی در زمینه شبیه سازی انتقال ویروس کرونا می باشد. حوزه پژوهشی.

دبیرستان تغذیه دارای مجوز برای صدور مجوز / مدرسه مهارت های موبایل و تعمیر و نگهداری دیجیتال

رئیس دانشگاه آزاد کوچا پس از بررسی عملکرد آزمایشگاه های شبکه آزمایشگاهی فناورانه راهبردی سال 1399، برای هفتمین بار فعالیت 380 ساختمان آزمایشگاهی را مورد ارزیابی قرار داد.

این مقام مسئول افزود: شبکه راهبردی آزمایشگاهی دانشگاه قوثان ارتقا و به ظرفیت ارتقاء یافته است، آزمایشگاه های این قسمت از دانشگاه نیز جزء شبکه آزمایشگاهی راهبردی ریاست جمهوری هستند و دائماً در این زمینه کار می کنند.

برگزاری اولین نشست ویژه راه اندازی اینترنت در قالب اراسموس

«علاوه بر این، در اراسموس 1400 (ماده 2 و 3 اصلاحیه پنجم) اولین جلسه ویژه برای افتتاح اینترنت اشیا برگزار شد و قراردادی با کارخانه دوچرخه سازی آساک منعقد شد و حدود 80 هزار قطعه به امضا رسید. از آبان 1400 تاکنون 33 میلیارد تامین کرده است. پژوهش.

تاییدیه دانشکده مهارت های موبایل و تعمیر و نگهداری دیجیتال

دانشگاه آزاد کوچان درباره مهم ترین فعالیت ها و فعالیت ها در حوزه سما می گوید: تاییدیه دانشکده قابلیت موبایل و نگهداری دیجیتال، درخواست تاسیس مدرسه قرآنی دخترانه، دانشکده سما تا پایان دانشگاه. 1400 ساخت کنسرسیوم فرهنگی و هنری اصیل ایرانی با خیرین مدرسه ساز و اخذ مجوز از مرکز آموزش فنی و حرفه ای (TMC) از عمده فعالیت های این دانشگاه بود. رشته سام پارسال.

وی گفت: تغذیه، اداری و مالی ریاست دانشگاه آزاد کوچان از مهمترین فعالیت های این دانشگاه است.

به گفته پولودی، تعداد کارکنان فعلی دانشگاه آزاد کوچا 90 نفر و تعداد کارکنان 15 نفر است که از هر 54 دانشجو یک نفر و 5663 نفر دانشجو هستند.

همکاری با دانشگاه هنر فارسی و گذراندن یک دوره خوب طراحی آزاد و آزاد

وی افزود: تشکیل کمیته هفتگی وصول مطالبات و نظارت بر پرداخت شهریه از آبان ماه با کمتر از 9 درصد هزینه از محل منابع دولتی. برای تأسیس این دانشگاه در منطقه ممنوعه، اخذ معافیت مالیاتی از فرمانداری شهرستان و اطلاع شرکا از دارایی های معاف از مالیات، انعقاد قرارداد بین دانشگاه های استانی و سومری و واسط عراق، انتشار رسانه ای در مورد دستاوردهای دانشگاه (ماده 43 قطعنامه سوم؛ آموزش رایگان و مستقل هنر و طراحی با همکاری دانشگاه هنر فارسی از دیگر فعالیت‌های اجرایی، اداری و مالی است.

رئیس دانشگاه آزاد کوچان برنامه های کوتاه مدت و یک ساله دانشگاه را در زمینه های مختلف تشریح می کند: احداث پارک خطی شهید سلیمان (سند تحول دوم ماده 51)، احداث درمانگاه سرپایی؛ ماده 14. ، اخذ مجوز تأسیس آموزشگاه تغذیه دبیرستان، برنامه ریزی برای دوره های کارشناسی ارشد حقوق و ریاضی و ادامه تحصیل در مقطع دکتری (مشاوره) این دانشگاه از معدود دانشگاه های در دستور کار سال 1401 می باشد.

یادآوری پولدی: ارتقای هر چه بیشتر کیفیت آموزشی دانشگاه، انعقاد قرارداد با شرکت بونهوس برای رفع مشکل شرکت توسط اساتید (ماده 14 سند تحول سوم)، انعقاد قرارداد با شرکت های صبا و پادراتوس. و مزرعه شترمرغ دوغایی (ماده 14 سند تحول اصلاحیه سوم) شامل معافیت مالیاتی کارکنان و مذاکره با اداره دارایی، تشکیل اظهارنامه مالیاتی برای کارکنان دانشگاه 1399، انعقاد قرارداد با دانشگاه های تابستانی و واسط. در سال 1401 دستور کار این دانشگاه و سایر برنامه ها در اولویت قرار دارد.

انتهای پیام / 4103/4062 /

دکمه بازگشت به بالا