اجتماعی

صیانت از حریم تهران نیازمند همکاری همه دستگاه‌های مرتبط با حریم

در بازدید میدانی معاونان استانداری تهران و استانداری تهران از منطقه 13، با بررسی مسائل و مسائل حریم منطقه بر تمامی حوزه های مرتبط با حریم خصوصی و حفاظت از محیط زیست تاکید شد.

به گزارش دانا نیوز، عابد ملکی معاون فنی و عمرانی و مدیرکل حریم شهر تهران، محمدهادی علی احمدی شهردار منطقه 13 و تیمی از معاونان و مدیران را همراهی می کردند. محیط حریم خصوصی

این بازدید با حضور نماینده وزارت راه و شهرسازی، نماینده بنیاد مسکن و رئیس سازمان سیزدهم ووردا انجام شد. حفظ حریم خصوصی، کنترل و برخورد با تخلفات ساختمانی.

عابد ملکی، معاون عمرانی شهرداری تهران گفت: بازدید اخیر هماهنگی خوبی بود و این روش ادبیات مشترکی را در بین نهادهای مسئول ایجاد کرده و مسئولیت کنترل و نظارت اراضی و دولت محلی را افزایش می دهد.

همچنین محمدهادی علی احمدی نژاد شهردار منطقه 13 در خصوص مشکلات و معضلات شهر زیتون و مناطق همسین، هاجر آباد و سرخه حصار و حریم و همکاری کلیه دستگاه های ذیربط برای رفع این مشکلات گفتگو کرد.

13 شهردار منطقه هدف از این بازدید مشترک را حفظ ارتباط شهرداری، دولت و فرماندار عنوان کردند.

به گزارش روابط عمومی منطقه 13، کنترل استانداردهای حریم خصوصی و برنامه ریزی برای توسعه راهکارهای مناسب در شهر تهران یک چالش فرامنطقه ای و سازمانی است که ادامه می دهد: شاهدیم که در بعدازظهر تلاش همه نمایندگان شهرداری و سایر دستگاه ها وجود دارد. کاهش تعداد تخلفات در منطقه

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا