اجتماعی

اجرای سرود ۳۱۳ نفره در میدان آزادی و برج میلاد/حضور کاروان‌های خودرویی و دوچرخه سواران با پرچم

به گفته مدیرکل فرهنگی شهرداری تهران، برنامه 313 سرود «ماه» 12 فروردین همزمان با روز جمهوری اسلامی در برج ملاد و میدان آزادی برگزار می شود.

به گزارش دانا نیوز محمدحسن جعفرزاده با اعلام برنامه های شهرداری تهران به مناسبت روز جمهوری اسلامی گفت: «بین مهدی مداح:» طرفدار لبخند «و لبخند بهاری» در نوروز.

وی افزود: در پویش لبخند بهاری برنامه های فرهنگی مختلفی در سطح شهرستان اجرا می شود و متاسفانه با توجه به اینکه 13 فروردین به دلیل تعطیلات آبان ماه مغفول مانده است سعی شده است در این روز و برنامه ها اقدام ویژه ای انجام دهیم. زمینه ها و سطوح برای تبیین بهتر روز جمهوری اسلامی برای مردم.

جعفرزاده با اشاره به اجرای نمایش در میدان آزادی و برج ملایم از ویژه برنامه این روز یاد کرد. یک یا سه شبکه تلویزیونی به صورت زنده از شبکه پخش خواهند شد.

وی گفت: این برنامه که 13 فروردین ماه از ساعت 16 تا 17 در برج ملاد برگزار می شود، به صورت زنده از شبکه سیما پخش می شود.

مدیر امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران از راه اندازی اتوبوس های پنج ساله برای تردد درون شهری خبر داد و افزود: حسین (ع) پرچم جمهوری اسلامی را تا میدان آزادی حمل و حمل می کند. اجراهایی که در میادین و پاساژهای اصلی توقف می کنند و آهنگ های انقلابی را به نمایش می گذارند.

وی گفت: برنامه های مختلفی در 22 حوزه برگزار می شود.

جعفرزاده همچنین خاطرنشان کرد: در این روز تردد و دوچرخه سواران و اسکی بازان با پرچم ایران در برخی مناطق پیش بینی می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهری، جعفرزاده یک پویش فضای مجازی که شامل بنر فتوکپی مناطق شهرداری از جمله تولید و انتشار مطالب در فضای مجازی اعم از داده، عکس، پادکست و کلیپ است، توقیف کرده است. از اول فروردین آغاز شده و تا 13 فروردین ادامه خواهد داشت، 4 آوریل به طور ویژه با محوریت روز جمهوری اسلامی منتشر می شود.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا