حوادث

برنامه‌ای منطبق با تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرینی، برای شرکت نساجی هلال تدوین شود

رئیس جمعیت هلال احمر امروز در بازدید از شرکت نساجی هلال احمر خواستار اجرای برنامه ای بر اساس محتوای پیام سردار نوروزی تولید، دانش و اشتغالزایی شد.

به گزارش دانا نیوز و به نقل از جمعیت هلال احمر؛ دکتر کولیوند با حضور در جمعیت هلال احمر گفت: به شرکت نساجی ماه سرخ تبریک می گویم. شرکت های خصوصی موفق

رئیس جمعیت هلال احمر افزود: باید به پایداری و کارایی این شرکت توجه ویژه شود. به محتوای پیام ژنرال نوروز که بر بهره وری، دانش بنیان و ایجاد اشتغال تاکید شده بود، توجه ویژه ای شد. این مهم است. “

وی با بیان اینکه تلاش قوی و هماهنگ باید در اولویت فعالیت های شرکت باشد، افزود: این باید یک دستور کار بازاریابی قوی باشد.

دکتر کولیوند به بررسی فروش شرکت نساجی در بازار به جز ماه سرخ پرداخت و موفقیت این مجموعه را بررسی کرد.

وی با استناد به پیام نخست وزیر در خصوص مسائل مربوط به تولید، اشتغال زایی و دانش گفت: معاونت تحقیق و توسعه شرکت باید کیفیت محصولات را افزایش داده و از آن برای صادرات محصولات با کیفیت به بازارهای مهم استفاده کند.

دکتر کولیوند با اشاره به جایگاه هلال احمر ایران در فدراسیون بین المللی صلیب سرخ و جمعیت هلال احمر گفت: می توانیم از این پتانسیل برای صادرات محصولات استفاده کنیم.

وی با تاکید بر تحقق شعار سال، تولید، دانش بنیان و ایجاد اشتغال گفت:

رئیس جمعیت هلال احمر افزود: تسریع در برنامه ها و تلاش ویژه برای اجرایی شدن برنامه ها مهم است.

کولیوند با همکاری در خصوص اهمیت فروش و تولید محصولات با کیفیت با استفاده از قابلیت های جدید، گفت: فروش اینترنتی و استفاده از سایت های جدید برای موفقیت شرکت ضروری است.

وی گفت: البته همیشه باید به سهم بازار و حفظ کیفیت این محصولات توجه کرد.

رئیس جمعیت هلال احمر در ادامه به تمرکز بر بازاریابی، تحقیق و توسعه در صورت نیاز برای موفقیت در شرکت نساجی رد مون افزود: امیدواریم در سال جاری شاهد افزایش نوآوری و نوآوری باشیم. کار می کند و گواه یک تغییر بزرگ در تحرک “مبتنی بر دانش و همچنین ایجاد شغل است.

وی با اشاره به موفقیت های جمعیت هلال احمر در عرصه بین المللی گفت: هلال احمر ایران اکنون کتابچه ای برای افراد موفق و نمونه است.

وی با ارزیابی تمرکز بر بازاریابی، تحقیق و توسعه در جمعیت هلال احمر گفت: امیدواریم امسال سال بی نظیری برای بهره وری و نوآوری باشد. و من شاهد یک تغییر بزرگ هستم.”

وی با اشاره به الگوی موفق جمعیت هلال احمر در مجمع بین المللی گفت: هلال احمر ایران اکنون جزوه افراد موفق و نمونه است.

مدیرعامل نساجی هلال ایران گفت: این شرکت با بیش از 50 سال سابقه و دارای دو مرکز فعال در تهران و سرطان است که در سال های گذشته با مشکلاتی مواجه بوده است.

محمدرضا امیری در ابتدای کار خود به شناسایی نقاط قوت و ضعف کار آسیب شناسی عملکرد کمک کرد.

وی خاطرنشان کرد: یکی از جدیدترین تحولات صنعت نساجی، دستیابی به ماشین آلات و تجهیزات نصب خطوط لوله است.

وی با اشاره به بحث به روز رسانی نرم افزارهای مالی و اخذ فیش از ایالت ها گفت: با وجود سختی های سال های اخیر توانسته ایم انضباط مالی را در این شرکت اعمال کنیم.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا