اجتماعی

۱۰۰۰ دستگاه اتوبوس به ظرفیت حمل و نقل پایتخت افزوده می‌شود

نورز نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: تا پایان سال 1000 اتوبوس به ظرفیت آن اضافه می کنیم.

به گزارش دانا نیوز، پرویز سروری در پیام خود به مردم ایران، سال 1401 سال موفقیت بزرگ مردم ایران بود. موفقیت برای مردم ایران در آینده.

وی افزود: دولت امیدوار است با برداشتن گام های اساسی به مردم در رسیدن به سقف بودجه در ماه های ابتدایی سال جاری و افزایش تخفیف ها و خدمات کمک کند.

نایب رئیس مجلس نمایندگان در جریان ارائه گزارش تحقق شعار 1400 خطاب به مسئولان گفت که دولت جدید اقدامات لازم را برای گشایش و جلوگیری از تجارت حتی اگر نیم سال طول بکشد، انجام داده است. صدور مجوز تاثیر مثبتی داشته است و ما دولت شهری بیشتر وقت خود را صرف کاهش زمان صدور مجوز کرده ایم.

سروری سپس درباره برنامه ها و فعالیت های شورا گفت: در بودجه سال 1401 شهرداری تلاش کردیم چشم انداز تحولی برای مدیریت شهری و شهری ایجاد کنیم و امتیاز بودجه را برای دستیابی به اولویت های بودجه در تهران تغییر دهیم و این یعنی بین شمال و جنوب تهران سطح سرویس 1401 برای کاهش مسافت است و در مدت کوتاهی بخش قابل توجهی از این برنامه را محقق کرده ایم.

وی همچنین خاطرنشان کرد: تهران ب، کمبود تجهیزات حمل و نقل، در پایان سال 1000 دستگاه اتوبوس به ظرفیت اتوبوس ها اضافه کردیم و بنابراین برای سال 1401 با توجه به تعهد دولت، موضوع را مطرح کرد. حمل و نقل، اتوبوس ها و تاکسی ها در منطقه مترو در تلاش برای کاهش آلودگی و افزایش ظرفیت حمل و نقل عمومی در پایتخت در حال گسترش هستند.

به گزارش شورای اسلامی شهر تهران، نایب رئیس شورا در پایان سخنان خود ابراز امیدواری کرد که یک سال از زحمات شورا و فعالیت های شهرداری را ارائه کنیم. مردم عزیز تهران موفق و خدمتگزار.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا