حوادث

تلاش برای تامین ۱۲۵ هزار مسکن ملکی کارکنان انتظامی

وی گفت: تلاش ها برای تامین 125 هزار مسکن غیرنظامی و 60 هزار واحد مسکونی ادامه دارد.

به گزارش ESN، سردار محمد شفافی در دومین گردهمایی کلانتری نورس در ایالت ایلام با بیان اینکه تمرکز نیروی انتظامی بر استفاده از فناوری های روز در ماموریت هاست و اقدامات اساسی در این زمینه انجام شده است، اظهار داشت: نیروی انتظامی در این زمینه تلاش می کند تا از فناوری های روز استفاده کند. فن آوری ها ما بر توسعه اشراف هوشمندانه و بهبود مهارت های عملیاتی تمرکز می کنیم.

وی افزود: یکی از دغدغه‌های مهم، بهبود وضعیت معیشتی نیروی انتظامی با تمرکز بر تامین 125 هزار ملک و 60 هزار ملک مسکونی است. “

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انضباط عمومی با بیان اینکه طرح تقویت فضای ارتباطی، برنامه ریزی، تحلیل اطلاعات و … قبل از اجرای طرح ها است، تصریح کرد: این طرح در راستای اجرای طرح ها در دستور کار قرار گرفته است.

در راستای ارتقای توان داخلی سازمان و تقویت بنیه دینی و انقلابی نیروی انتظامی گام های خوبی برداشته شده است و در این راستا امکان نظارت بر اقدامات فرهنگی فراهم شده است. انجام دهید.

پایگاه خبری پلیس نیوز با اشاره به ماموریت های پایانی سال خبر داد: “

رئیس پلیس راهور با اشاره به ماموریت خود در جشنواره نور خاطرنشان کرد: تامین نظم، ایمنی و مدیریت ترافیک یکی از موضوعات کلیدی پلیس و برنامه ریزی لازم برای آن است.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا