استان ها

مشکلات پزشکان، جراحان و متخصصان بیهوشی را در مجلس پیگیری می کنم

به عنوان یک خبرنگار اجتماعی دانا نیوز از قزوین؛ لطف الله سیهاکلی با چند تن از مسئولان بیمارستان دیدار و گفتگو کرد هيئت مدیره سازمان های سیستم پزشکی تشریح مشکلات با نمایندگان بهداشت و داستان و بیمارستان های دولتی نشان می دهد که شاید بسیاری از مقامات ارشد کشور از آن بی اطلاع باشند و بسیاری از مردم به فکر پزشکان باشند. درآمد بالا باش و پرداخت کن مالیات و در حوزه اجتماعی رفتار خوبی ندارند.

وی افزود: این نگرش باید تغییر کند و در مجامع مختلف از جمله رسانه ها این روند باید اصلاح شود زیرا در همه تلاش‌ها شبیه امسال است. بودجه وضعیت پزشکان خوب پرداخت نمی شود.

Image_2022_3_17-15_30_55_625_MFG

سیهاکلی گفت: بحران موجود در بسیاری از پزشکان کشور باید این متخصص را به درآمد بهتری در خارج از کشور تبدیل کند و این موضوع مورد توجه تصمیم گیرندگان قرار گیرد.

نماینده قزوین، البرز و آبیک مجلس البته یادت باشه ویروس کرونا ایجاد شد پایین رفتن کاملا قدرتمند جهان و با بسیاری از کشورها تورم بسیاری آن را تجربه کرده اند. چالش ها و مسائل ما هم تحت تاثیر این اتفاقات هستیم.

سیهاکلی افزود: یکی از اشتباهات ما این است که فکر می‌کنیم داروسازان باید داروخانه راه‌اندازی کنند و وارد این بخش شوند و فکر می‌کنیم این افراد از محققان توانمند در صنعت داروسازی و در بسیاری از صنایع خبره هستند. دارو در منطقه حیاط هایی وجود دارد کار کنید یک چیز خوب برای خودشان آماده کنند.

وی گفت: به دلیل محدودیت منابع در دسترس دولت و تقاضای بالای این بخش. رفتار باید راه اندازی شود بیمارستان بخش خصوصی حرکت می کند و اجازه می دهد بخش خصوصی خدمات دولتی و مکمل در این بخش مراقبت های بهداشتی بودن.

سیهاکلی افزود: گفتمان اولیه در مورد تعرفه ها، مسائل داروخانه ها و مسائل بیمه تکمیلی. مجلس دنبال خواهم کرد.

در این دیدار بوالی، شهید رجایی، پاستور، تامین اجتماعی، کلینیک پرشین، هیئت دندانپزشکی، نظام پزشکی و مسئولین امنیت اجتماعی ولسوالی حضور داشت مشکلات ایالتی و مشکلات پزشکی مطرح شد.

Image_2022_3_17-15_31_31_11_RV

رئیس دکتر مسعود عبادی انجمن جراحان بیمارستان و مدیرعامل بیمارستان پاستور در این جلسه گفت: تعرفه تشخیص و درمان باید در سال آینده بازنگری شود. لردها معتبر است و مراجع ذی ربط باید نسبت به تعرفه خدمات پزشکی نگاه مثبت داشته باشند و با ارزیابی ویژه نرخ تعرفه را تعیین کنند.

بهاددران، دبیر انجمن داروسازان استان گفت:

او گفت: حساب بودجه شامل مقررات مربوط به “دامنه” سلامتی و ولفر «تغییرات قابل توجهی در بودجه 1401 ایجاد کرد و بسیاری از لوازم مفید و کاربردی را ارائه کرد قانون بودجه سال گذشته حذف شد و جایگزینی ارائه نشد.

به گزارش بهدران، با وجود اینکه مشکلات نظام سلامت کشور زیاد است، اما آجیل 17 از این مسائل غفلت کرده و آن را حل نکرده است.

دکتر بابایی یکی از اعضای هیأت مدیره نظام پزشکی منطقه نیز به نوبه خود گفت: تعرفه ها غیر منطقی است و برای جلوگیری از چالش های بیشتر نیاز به اصلاح است.

Image_2022_3_17-15_31_44_411_ y8 J

یادم شد- مشکلات مالی و تعرفه های پایین منجر به شاهد آزار و اذیت پزشکان پزشک عمومی، متخصص و بیهوش هستند و تداوم این روند جای نگرانی دارد.

زهدپناه یکی از اعضای هیات مدیره نظام پزشکی گفت: یکی از مهمترین نیازهای منطقه راه اندازی آزمایشگاه مرجع برای رفع نیازهای پزشکی است.

صفری عضو هیأت مدیره نظام پزشکی نیز سخنرانی کرد. عزیز و افزایش هزینه ها برای برخی از پزشکان گران تمام شده است و بسیاری از پزشکان مجبور به تعطیلی مطب خود شده اند.

دکتر مولی نماینده انجمن متخصصین زنان و زایمان گفت: گرچه رشته مامایی مهم و احساسی است، اما متاسفانه جایگاه مامایی چندان مناسب نیست و در حقوق عمومی این جایگاه تعریف نشده است.

دکتر فرحان یکی از جراحان گفت: استان قزوین در مراکز حمل و نقل مختلف در نقاط مختلف کشور مستقر است و آمار تصادفات و جراحات به بیمارستان های منطقه بسیار زیاد است. عمل جراحي بیمه اضافی دیده نشد و توجهی نشد که باعث افزایش چالش ها شد.

وی افزود: هزینه پزشکان افزایش یافته است زیرا باید دفترچه های کاغذی را تحویل بگیریم و طرح نسخه الکترونیکی را اجرا کنیم زیرا برای اجرای این طرح باید نیروهای جدید استخدام کنیم.

Image_2022_3_17-15_31_11_738_0 qN

به گزارش فرهان، از آنجایی که قزوین شهر کارگری است، بسیاری از کارگران صنعتی مجبور به بیمه تکمیلی هستند اما تامین اجتماعی آنها تحت پوشش پوشش دادن شتر هم نمی گوید این مشکل است.

«افزایش هزینه های درمان دارویی باعث شده است که پزشکان خصوصی برای تعدیل کارکنان خود درآمد خود را کاهش دهند که ب بیکاری افراد زیادی هستند.

به گزارش فرهان: کار سختی برای جراحان وجود ندارد، حساسیت و اهمیت این رشته بالاست.

دکتر امینی قائم مقام سازمان نظام پزشکی کشور همچنین تصریح کرد: طرح اقدام قاصدک یا مالیات مصوب برای پزشکان باعث کاهش انگیزه پزشکان می شود. سرویس بوده است.

دکتر علی سیمیماری رئیس اورژانس بیمارستان بوعلی یکی از مشکلات را عدم پرداخت هزینه پزشکان دولتی طی سال گذشته عنوان کرد.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا