اجتماعی

استقرار پلیس تهران در ۲۵۴ نقطه آسیب‌خیز در چهارشنبه‌ سوری

جانشین فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به آمادگی سوری ها برای پایتخت در ۲۵۴ نقطه آسیب پذیر تهران گفت: پلیس در ۲۵۴ نقطه آسیب پذیر تهران مستقر شد.

به گزارش دانا نیوز، سردار «حمید هداوند» عصر امروز در دومین نشست مرکز مدیریت بحران استان تهران در مرکز مدیریت بحران تهران سخنرانی کرد. و شرکت مدیریت – پلیس در آخرین شب چهارشنبه سال در آماده باش است و همکارانم از ساعت 14 امروز در نقاط مختلف تهران مستقر شده اند. از این تعداد، پلیس عمدتاً در 254 منطقه آسیب پذیر مستقر است.

1400 روز گذشته شلوغ ترین روزها برای پلیس پایتخت است: در چند روز باقی مانده علاوه بر چهارشنبه سوری، جشن شابیل میانی، دیدار استل و تخت جمشید، پنجشنبه و جمعه گذشته در بیش زهرا و … هستیم. در آینده اما پلیس کاملا آماده است.

وی افزود: ما تهران را برای انجام ماموریت خود به چهار منطقه انتظامی تقسیم کرده ایم. در چهارشنبه سوریه، پلیس خطوط قرمز خود را مشخص کرده است و زندانیان در پایان جشن نور در این شب مرعوب تمام شب و زندانیان هستند. خودروهای آنها تا پایان جشنواره برده خواهد شد.

به موسسات، شرکت‌ها، ادارات و بانک‌ها اطلاع داده‌ایم که باید ظرفیت نیروهای امنیتی خود را افزایش داده و دوربین‌های نظارتی خود را پس از تعطیلی فعال کنند.

وی افزود: ماموریت پلیس در صورت بروز حادثه ایزوله سازی محل حادثه و جاده های منتهی به آن است. نیروها.”

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا